Ece Üner “Susma” Diyecek! Ece Üner İlk Tanıtım Yayınlandı

Ekranın güvenilir yüzü Ece Üner, iddialı bir programla izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Üner, 09 Ağustos Pazartesi Kanal D’de “susma” diyecek.
Takip et
Ece Üner “Susma” Diyecek! Ece Üner İlk Tanıtım Yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Show Ana Haber sunuculuğundan Kanal D’ye reality show formatı için transfer olan Ece Üner’in sunacağı programın, yayın öncesi ilk tanıtımı yayınlandı.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği programda deneyimli haberci, insanların yaşamında içinden çıkamadığı, çaresiz kaldığı olaylara çözüm arayacak.

Gündüz kuşağına dişli bir rakip olarak gelmeye hazırlanan “Ece Üner ile Susma”, 09 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de olacak.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği programda deneyimli haberci, insanların hayatında içinden çıkamadığı, çaresiz kaldığı olaylara çözüm arayacak. Programda çarpıcı olaylar bütün yönleriyle gün yüzüne çıkacak, konuşulmayanlar konuşulacak.

Gündüz kuşağına yeni bir soluk getirecek reality show formatındaki “Ece Üner ile Susma”, 09 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.