Ece Üner Show Haber’den ayrılarak şov programı sunacak!

Ocak 2014’ten beri Show TV’de olan Ece Üner’in 7 senesi aşkın sürenin sonrasında Show Ana Haber sunuculuğundan ayrılma kararı aldığı ve Kanal D’de reality şov programı sunacağı söylendi.
Takip et
Ece Üner Show Haber’den ayrılarak şov programı sunacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

NTV, CNN Türk ve Habertürk’te çalıştıktan sonra Ocak 2014’ten beri Show TV’ye transfer olan Ece Üner, 7 senesi aşkın sürenin sonrasında Show Ana Haber sunuculuğundan ayrılma kararı aldı.

Ece Üner Show Haber’den ayrılarak şov programı sunacak!Halk TV’nin haberine göre, Üner, Kanal D’de reality show programı sunacak. Yayın saati henüz kesinleşmeyen programın ağustos ortasında başlatılması planlanıyor.

FORMAT KONUSUNDA ANLAŞTILAR

Ece Üner Show Haber’den ayrılarak şov programı sunacak!Format konusunda Kanal D yönetimiyle uzlaşan Üner’in, yakın çevresine format ve içerikle alakalı şunları anlattığı öğrenildi:Ece Üner Show Haber’den ayrılarak şov programı sunacak!“Artık bambaşka bir şey yapmak istiyordum. Şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.Ece Üner Show Haber’den ayrılarak şov programı sunacak!Müge Anlı ya da Didem Arslan Yılmaz’ın yaptıkları formatla benzer olmayacak. Ece Üner Show Haber’den ayrılarak şov programı sunacak!İnsanların yaşamına dokunan, onlar için hak ve adalet arayan, onların yaralarını iyileştiren bir içerik olacak”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.