adplus-dvertising

Ece Sükan: Medeniyet bu işte

27 Eylül 2020, 12:04 tarihinde eklendi
Ece Sükan, önceki gün Kuruçuşme’de görüntülendi. Market alışverişi yapan model, evine doğru yürüdüğü sırada bir yandan da soruları yanıtladı.
Takip et
Ece Sükan: Medeniyet bu işte
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal sorumluluk projesiyle uğraştığını söyleyen Sükan, ”Burs ile uğraşıyordum, 1,2 kişiye Türkiye’den burs imkanı sağladık. Paris’ten bir okulla birlikte. Pandemi sürecinde o süreç başladı. Onun çalışmalarıyla uğraştım, pandeminin sonu gibi yaz başı gibi. Şimdi onu sonuçlandırdık. İki kişiye yurt dışında Paris’te okuma şansı sağladık. O yeni bitti. Şimdi de önümüzdeki işlere projelere bakacağız” diye konuştu.

Ece Sükan: Medeniyet bu işte

Eski sevgilisi Uğur Güven’le ayrılmasının ardından eski sevgilisinin aracıyla evine bıraktırıldığı hatırlatılıp, Türk toplumunun böyle şeylere alışık olmadığı yorumuna Sükan, “İşte güzel bir şey. Medeniyet bu işte arkadaşlar.

Ece Sükan: Medeniyet bu işte

Sonuçta bir kişiyi insan olarak sevdiğinizde, onun kötülüğünü hiçbir zaman istemezsiniz. Bazen sevdiğiniz ya da sevmediğiniz için ilişki bitmiyordur. Daha doğrusu sevmediğiniz için ilişki bitiyor değildir. Sadece yollar ayrılıyordur. Bunlar çok normal şeyler. İnsanlar ilk böyle gençlik yaşlarında bunları anlayamıyor ama sonra herkes anlıyor bence.” dedi.

Ece Sükan: Medeniyet bu işte

“Her türlü ilişkinin de dinamiği farklı oluyor.” diyen Sükan, “Öylesi var, böylesi var. Şimdilik böyle arkadaşız, birbirimizi hala çok seviyor ve sayıyoruz. Bu çok önemli” şeklinde konuştu. Kalbiniz boş mu, sorusuna, “Evet, biri anlamında yok ama benim kalbim her zaman sevgi doludur” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.