Ece Seçkin’e Pilot Nişanlısından 600 Bin TL’lik Hediye

Ünlü Şarkıcı Ece Seçkin, pilot nişanlısının doğum günü sürpriziyle büyük mutluluk yaşadı. Ünlü şarkıcıya ikinci sürprizi aldığı hediyeyle yapan pilot nişanlısı, 600 bin TL'lik son model araçla Seçkin'e büyük bir sürpriz daha yapmış oldu.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, dün akşam dostları ve nişanlısıyla doğum gününü kutladı. Güzel şarkıcı, nişanlısının organize ettiği sürpriz doğum günü partisinde gecenin yıldızıydı. Sanat ve cemiyet dünyasından da birçok ismin katıldığı doğum günü partisinde Seçkin, pilot nişanlısının sürprizleriyle şaşırmaya devam eti.

PİLOT NİŞANLIDAN 600 BİN TL’LİK HEDİYE

Şarkıcı Ece Seçkin, nişanlısından bir sürpriz beklediğini fakat bu büyüklükte bir pati beklemediğini söyledi. Seçkin’in bütün arkadaşlarının da yer aldığı partide güzel şarkıcı “Bir sürpriz bekliyordum ama bu kadarını değil. Bu gece sevdiğim bütün arkadaşlarım burada. Günlerdir hiçbir şey çaktırmadılar bana. Çok mutluyum. Bol konserli, çok güzel şarkılar ve işler yapacağımız, uğurlu bir yaş olsun.” dedi.

Çağrı Terlemez-Ece Seçkin

Pilot nişanlısının aldığı 600 bin TL’lik son model arabayla da ikinci sürprizi yaşayan Seçkin, unutulmayacak bir doğum günü yaşadı. Doğum günü partisi gece geç saatlere kadar sürdü.

Ece Seçkin’in doğum günü partisine Derya Uluğ, Asil Gök, Cem Belevi, Zehra Yılmaz, Murat Joker, Murad Küçük gibi ünlü isimler de katıldı.

Ece Seçkin

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı