adplus-dvertising

Ece Seçkin’den İzzet Yıldızhan’a külot tepkisi!

Müzisyen Ozan Doğulu, geçtiğimiz akşam Gümüşsuyu’nda bir eğlence merkezinde 50’nci yaş gününü kutladı. Doğum günü kutlamasına katılanlar arasında yer verilen şarkıcı, giydiği giysi ve ayakkabılarıyla dikkatlerden kaçmadı. Ece Seçkin, meslektaşı İzzet Yıldızhan’ın uzun süredir magazin gündeminden düşmeyen “Sahneye külotla çıkmasınlar” değerlendirmesini yorumladı.
Takip et
Ece Seçkin’den İzzet Yıldızhan’a külot tepkisi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ozan Doğulu’nun doğum günü partisine katılan Ece Seçkin, “Bugün kariyerimde büyük dokunuşları olan Ozan’ın doğum günü, burada olmaktan çok mutluyum. Kız arkadaşı Hera bizi de davet etti, tabii ki mutlulukla geldik, Ozan’ı kutluyorum. Birazdan da sarılıp yanaklarından öpeceğim. Eğleneceğiz, güzel bir gece olacağını tahmin ediyorum” şeklinde konuştu.

Meşhur şarkıcı, “İzzet Yıldızhan’ın sahne kostümleri ile ilgili bir açıklaması oldu. ‘Sahneye külotla çıkılmaz’ şeklinde konuştu. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Bir sahne giysisini külot diyerek adlandırmak zaten çok komik. Bir şey diyemiyorum, 2022 yılındayız. Dünyanın her yerinde sahne için dikilen özel giysiler, mayolar… Ben de giyiyorum benim şahsıma söylenmedi ama aynısının benzerini giyerek sahneye çıkıyorum.”

Ece Seçkin’den İzzet Yıldızhan’a külot tepkisi!

Ece Seçkin, “Kadın olarak bir erkeğin bu kelimelerle hemcinsime, meslektaşıma eleştiri yapmasını kabul etmiyorum. İzzet Yıldızhan bu şekilde şeklinde konuştu diyerek yarından itibaren mayoyla sahneye çıkmam diyerek bir vaziyet olamaz” ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin’den İzzet Yıldızhan’a külot tepkisi!

30 yaşındaki şarkıcı, “Burada benim en çok dikkatimi çeken şey şu oldu; ‘Benim çocuğuma örnek oluyor’ cümlesi. Sahneye çıkıp şov yapan bir kadın şarkıcının başka birinin çocuğuna örnek olma gibi bir hükmü yok. Bir çocuk örnek alacaksa kendi annesini, babasını örnek almalı. Sahnedeki kadınlara bunu kimse misyon olarak yükleyemez” dedi.

Seçkin, “Rap söyleyenlere ‘Şarkılarında küfür var onlar şarkı söylemesin’, kadın sanatçılar için ‘Sahneye mayolu kostüm ile çıkmasın’, çünkü kostüme külot deniyor. Ee ne yapalım? Ne olsun istiyor kendileri. Çok komik buluyorum açıkçası” şeklinde konuştu.

Öte yandan Ece Seçkin, Ozan Doğulu’nun doğum günü partisinde giydiği fuşya rengi Versace platform ayakkabıları ile dikkatleri üstüne çekti.

Şarkıcı, bileğinde yapay elmaslar ve gold medusa tılsımı taşıyan ayakkabılarıyla göz kamaştırdı. Bu ayakkabıdan Türkiye’de bir tek Seçkin’de olduğu öğrenildi.

Ece Seçkin’den İzzet Yıldızhan’a külot tepkisi!

İzzet Yıldızhan’ın açıklamasından sonra Hande Yener, “Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar. En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri” mesajını yazmıştı.

Ece Seçkin’den İzzet Yıldızhan’a külot tepkisi!

Yener’in sonrasında Yıldızhan’a bir tepki de Gonca Vuslateri’nden gelmişti. Meşhur oyuncu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diyerek” ifadelerini kullanmıştı.

Ece Seçkin’den İzzet Yıldızhan’a külot tepkisi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.