adplus-dvertising

Ece Seçkin, reklamlardan kazandığı parayı açıkladı!

Gerek sahne şovları gerek sosyal medya paylaşımlarıyla isminden söz ettiren Ece Seçkin, gazetecilere yaptığı açıklamalarla şaşırttı.
Takip et
Ece Seçkin, reklamlardan kazandığı parayı açıkladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzzet Yıldızhan’ın dekolteli sahne giysilerini eleştirince Hande Yener, Gonca Vuslateri, Gülşen, Işın Karaca ve Alişan’dan tepki gelmişti. Bütün bu münakaşaların sonrasında şarkıcı Ece Seçkin, Bebek’te aracını beklerken objektiflere takıldı. Basın üyelerinin sorularına cevap vermeyi Seçkin ihmal etmedi. Basın Mensupları, Seçkin’e, rol aldığı son reklam filminden alacağı ücret ile alakalı haberleri hatırlattı. “Güzel bir iş birliği oldu benim için” diyen Seçkin ” reklam teklifi geldikten sonra en çok heyecanlandıran kısmı açıkladı.

Ece Seçkin, reklamlardan kazandığı parayı açıkladı!

Seçkin “Reklamın müziğinin sözünü ve bestesini kendim hazırlayacak olmamdı” açıklamasını yaptı. Muhabirlerin, “Ece Hanım hazır mobilya reklamında oynamışken evi yenilettiniz mi?” sorusuna başarılı şarkıcı cevap verdi. Seçkin, “Evi yenileteceğim ama anlaşma yaptığım mobilya şirketine değil, bunu kendim yapacağım.” şeklinde konuştu. Seçkin “Ben utanırım öyle şeyler istemekten, ama sağ olsunlar beni çok şımartıyorlar ve bir dediğim iki olmuyor” yanıtını verdi.

Ece Seçkin, reklamlardan kazandığı parayı açıkladı!

Seçkin, amacının Hülya Avşar’ın reklam yüzü olduğu mobilya firmasındaki rekorunu geçmek olduğunu belirtti. Seçkin, gülerek şirket ile uzun soluklu bir iş birliği hedeflediğini belirtti. Meşhur isim, reklam filmi anlaşmasından aldığı rakamın ısrarla sorulması üstüne cevap verdi. Seçkin “Fiyat ile alakalı bir şey söylemem doğru olmaz ama 1 milyondan fazla, 2 milyondan az” demekle yetindi.

Ece Seçkin, reklamlardan kazandığı parayı açıkladı!

Seçkin, yaz aylarında kendisini yoğun bir konser temposunun beklediğini de belirtti. Güzel şarkıcı, “İnanılmaz bir konser tempom başlıyor. Buraya da giysi provası için geldim ve bu yıl elbise yetiştiremeyeceğim çok şükür” şeklinde konuştu. 30 yaşındaki Seçkin, elindeki çiçeklerin sorulması üstüne, “Çiçeklerim Çağrı’dan geldi. Terziye çiçek yolluyor adam.” diyerek konuştu. Seçkin “Çağrı (Terlemez) kulise, terziye, gittiğim her yere çiçek yollar. Çok mutlu ediyor beni” dedi. Yaz için tatil planının olduğunu da belirten meşhur isim, “2-3 gün de olsa tatil planım var. Yalnız Çağrı’nın korkulu rüyası oldunuz.” şeklinde konuştu.

Ece Seçkin, reklamlardan kazandığı parayı açıkladı!

Seçkin “‘Göbeğimi çekerler’ diyerek suya girip, çıkar çıkmaz üzerini giyiyor ama sayenizde spora başladı. Teşekkür ediyorum size” açıklamasını yaptı. Seçkin, son dönemlerde gündemden düşmeyen sahne kostümleriyle alakalı konuştu. Seçkin “Alişan’ın haberini okudum. Çok doğru söylemiş. Burası demokratik bir ülke, herkes istediğini giyebilir. O kadar uzun süredir bunu konuşuyoruz ki artık konu değişik yerlere gitmeye başladı.” şeklinde konuştu. Seçkin “Ben de dekolte giyiyorum, giyeni de destekliyorum. Çizgiyi aştı yorumlar, midem bulandı. Eleştiren kişilere de saygı duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin, reklamlardan kazandığı parayı açıkladı!

Seçkin “Bu konunun özeti şu; kim ne giyiyorsa giysin, kim kimin konserine gitmek istiyorsa gitsin. Kimseye zorla bir şey izletmiyoruz.” diyerek konuştu. Muhabirlerin, “Dekolteyi eleştiren kişiler ile aynı projede yer alır mısınız?” sorusuna ise şarkıcı, “Neden almayayım! Politik olmak için söylemiyorum bunu.” şeklinde konuştu. Seçkin “Onun görüşüne de saygı duyuyorum, ama ‘et parçası’ falan bunlar çok ayıp, çok tatsız ve çok şanssız açıklamalar” cevabını verdi.” ifadelerini kullandı. Seçkin, Ozan Çolakoğlu bitirirse yeni şarkısı olacağını da belirterek, “Görürseniz benden selam söyleyin” dedikten sonra gazetecilere teşekkür etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.