Ece Seçkin, pilot sevgilisiyle ne zaman evleniyor belli oldu!

Şarkıcı Ece Seçkin, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Pilot nişanlısı Çağrı Terlemez ile ilişkilerinde 3. senesi geride bıraktıklarını belirten Seçkin, “Kısmetse düğünümüz eylül gibi olacak. Güzel bir düğün istiyoruz” şeklinde konuştu.
Takip et
Ece Seçkin, pilot sevgilisiyle ne zaman evleniyor belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Şarkıcı Ece Seçkin, geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Yeni şarkısının klibi için kostüm provasına gelen Seçkin, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Pandemi döneminde önce kilo alıp sonra zayıfladığını söyleyen 29 yaşındaki şarkıcı, “İlk zamanlar o kadar kilo almıştıki aynalara küsmüştüm. O halimden sonra spora başladım. Şuanda de eski pantalonum bile üstüme büyük geliyor. Gördüğünüz gibi iyi bir alışverişe çıkmaya ihtiyacım var” şeklinde konuştu.

Ece Seçkin, pilot sevgilisiyle ne zaman evleniyor belli oldu!

“DÜĞÜN EYLÜLDE”

Ece Seçkin, öte yandan nişanlısı Çağrı Terlemez ile ilişkilerinde 3. senesi geride bıraktıklarını belirtti. Seçkin, “Pandemi olmasaydı 2020’nin Haziran ayında evlenmiş olacaktık. Dolayısıyla ailelerimiz de ‘Hadi ama artık’ demeye başladı. Kısmetse düğünümüz eylül gibi olacak. Güzel bir düğün istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.