adplus-dvertising

Ece Seçkin Boy Farkı İle Porsche Aldı

Hürriyet'yen Ömür Gedik, Cengiz Semercioğlu ve Onur Baştürk, Ece Seçkin'in geçtiğimiz günlerde aldığı doğum günü hediyesi olan Porsche'u yorumladı. Ece Seçkin'in sosyal medyada boyuyla dalga geçenlere yönelik yaptığı paylaşım eleştirilere neden oldu.
Takip et
Ece Seçkin Boy Farkı İle Porsche Aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ece Seçkin geçtiğimiz hafta doğum gününde sevgilinin aldığı aracın mutluluğunu yaşamaya devam ediyor. Ece Seçkin’in pilot olan sevgilisi kendisine Porsche araba hediye etti. Ece Seçkin bu arabanın fotoğrafını sosyal medya üzerinden, “Boyumla dalga geçen tüm kızlara 1.50 şansı ve yere yakınlığı diliyorum. Buralar çok güzel kızlar, gelsenize.” notuyla paylaştı ve boyu ile dalga geçenlere gönderme yaptı.

Ece Seçkin Boy Farkı İle Porsche Aldı

Bu olayı Ömür Gedik, Cengiz Semercioğlu ve Onur Baştürk yorumladı.

Cengiz Semercioğlu yorumunda Ece Seçkin’i eleştirirken, “Görmemişin Porsche’si olmuş tutmuş vitesini kopartmış durumu işte… Belki de Ece yere yakın olduğu için sevgilisi yere yakın bir otomobil almıştır kendisine, kolay binsin diye… Siz bunları yapıyorsanız insanların da sosyal medyadan size yaptıkları densizliklere kızma hakkınız yok demektir.” ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin Boy Farkı İle Porsche Aldı Onur Baştürk – Ömür Gedik – Cengiz Semercioğlu

Ömür Gedik ise “Ece doğum günü hediyesinden bahsederken işin içine boy muhabbetini koyup böyle nispet yapan cümleler kurmasa da olurdu aslında. Çünkü hafta sonu nereye gitsem sevgilisinin aldığı Porsche konuşuluyordu. Cömert sevgili kimisinde kıskançlık, kimisinde ise hayranlıkla herkesin dilindeydi yani.” ifadeleri ile daha ılımlı bir yorum yaparken, Onur Baştürk de Ece Seçkin’i eleştirdi ve “Ece Seçkin boyuyla dalga geçen kızlara laf yetiştirmeye çalışırken onların kazdığı kuyuya düşmüş! Şahane bir şekilde onların seviyesine inip yerlerde sürünen bir yanıt vermiş. 1.50 şansı sevgiliden lüks otomobil hediyesi almak mıdır yani? İnsan kendini ve o kariyerini bu kadar mı ezikler? Pek yazık olmuş.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.