Ece Seçkin Boy Esprilerine Gülüyor

Şarkıcı Ece Seçkin, önceki akşam Ataşehir'de sahne aldı. Seçkin, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ataşehir’de konser öncesi muhabirlerle sohbet Ece Seçkin etti. Dünyaca ünlü şarkıcı Enrique Iglesias ile düet yapan şarkıcı, Charlie’nin Melekleri filminde Adeyyo şarkısının kullanılmasıyla çifte mutluluk yaşadığını söyledi. Seçkin mutluluğunu; “İki mutluluğu bir arada yaşıyorum. Charlie’nin Melekleri’nde Adeyyo şarkısının kullanılmasıyla, Hollywood filminde ilk Türk şarkısının kullanılması çok gurur verici” şeklinde ifade etti.  Şarkıcı, “Film vizyona girdi. Çok güzel yorumlar alıyorum. Ülkemizi tüm dünyada Adeyyo şarkısı ile temsil ettiğimi düşünüyorum” dedi.


Önümüzdeki günlerde sevenlerinin şarkısına yeni bir şarkı ile çıkacağını söyleyen Ece Seçkin, klip çekiminde kullanılan meşaleler tarafından yandığını söyledi. “Sis meşaleleri vardı. Onlardan biri patlayınca barut parçası yapıştı. Biraz yandım, sıcağı sıcağına anlamadım. İki gündür bayağı acıyor, nazar” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada yapılan boy esprileriyle ilgili olarak; ”Sosyal medyada benimle ilgili çok komik espriler yapılıyor. Dalga geçilince çok kafaya takmam asla, onlara gülüyorum. Şarkı çıkarıyorum ‘Şarkı çok kısa degil mi?’ diyorlar. ‘1.50 iddia oranı’ diyorlar, hoşuma gidiyor. Ben kendimle barışık bir insanım.” yorumunu yaptı.

Ece Seçkin’i konserinde pilot nişanlısı Çağrı Terlemez yalnız bırakmadı.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı