Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’i savcılığa şikayet etti

KLİBİNDE rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiği iddiasında bulunan ve cep telefonundaki mesaj kayıtlarının görüntülerini yayınlayan Ece Ronay, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Takip et
Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’i savcılığa şikayet etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özden ATİK / İSTANBUL, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na avukatıyla beraber gelen Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil hakkında “Sesli ve görüntülü bir iletiyle hakaret” suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu.

Adliye çıkışında basına açıklama yapan Ronay, “Ben onu düşündüğü manada çağırmadım. Bir gün kahve içeriz, çay içeriz Mehmet Ali Bey diye geciktirdim. Onda ne benim evimin konumu vardır, ne adresim vardır. Ne benimle ilgili olumlu ya da olumsuz herhangi bir görüntüsü vardır, ona gönderilmiş. Hiçbir şey yok. Yalnızca konuşuyor, devamlı beni suçluyor. ’Ben 65 yaşında bir adam olarak, 22 yaşında kızımdan küçük kadını taciz ettim’ demiyor, o da bunu yaptı şunu yaptı. Ben bir kadınım. Ne olursam olayım bu şekilde bir muameleyi hak etmiyorum” şeklinde konuştu.

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’i savcılığa şikayet etti

Basın Mensuplarının, “Para teklifi geldi mi?” sorusuna ise Ronay, “Nişanlıma telefon üstünden beyefendinin asistanı gizli numaradan arayarak ve 50 bin lira para teklifinde bulundu” yanıtını verdi. Ronay’ın avukatı da “Atılan mesajlar bütün kamuoyu biliyor, savcılığa başvuru yaptık, ses kayıtları ve mesaj içeriklerini dosyaya sunduk. 2 aylık uzaklaştırma kararı aldırdık, tebliğ olmadı. Mağdur edilen bir kadın var, cinsel tacize uğrayan bir kadın var. Top yargıda” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.