Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?

Magazin gündemine düşen haber bomba etkisi yarattı. Mehmet Ali Erbil son olarak genç şarkıcı Ece Ronay'ın klibinde yer almış ve bir çok yerde Ece Ronay ile boy göstermişti. 29 yaşındaki şarkıcı Ece Ronay, sosyal medya hesabından 64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı çirkin teklifler içeren mesajlarını ifşa etmesiyle gündeme bomba gibi düştü. Ece Ronay tiktokta ne paylaştı?
Takip et
Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fenomen ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini iddia ederek cep telefonuyla mesajlaşma görüntülerini yayınladı. Ronay, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden açıklamalarda bulundu. Peki Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşa eden Ece Ronay kimdir?

ECE RONAY KAÇ YAŞINDA, NERELİ, MESLEĞİ NE?

Aslen Diyarbakırlı olan Ece Ronay şiddete uğradığını ve çocukluk döneminde uzun bir süre ailesinden dayak yediğini açıkladığı bir video yayınlamıştı. O videoda hayat hikayesine de değinen Ece Ronay, “Ben çok şiddet gördüm arkadaşlar aileden. Hani, kadına şiddeti iliklerime kadar yaşamışımdır. Benim babam biraz psikopat bir kişilikti. Dolayısıyla kardeşimin engeli de ortaya çıkınca bayağı bir şiddet gördüm. Bu 7 yaşından 13 yaşına kadar sürdü. Yani o yaşlarda bu kadar şiddeti hak edecek ne yapmış olabilirsin ki.”

Bu olayların ardından 13 yaşında Ece Ronay Çocuk Esirgeme Kurumu’na devlet tarafından yerleştirildi

Ece Ronay, 17 Kasım 1991 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi. 29 yaşındaki Ronay, Beslenme ve Diyetik Bölümü mezunudur.

İlk olarak yayınladığı videolar ve paylaşımlarla adını duyuran sosyal medya fenomeni ardından yayınladığı şarkılarla geniş izlenme rakamlarına ulaştı.

“Karpuz” şarkısı ardından “Git Çatla” isimli şarkısıyla ismini geniş bir kitleye duyurdu.

View this post on Instagram

A post shared by Ece Ronay (@eceronayofficial)

Karamela ile 8.4 milyon, Karpuz ile 76 milyon, Şiki Şiki ile 84 milyon ve Baba Yorgun ile 43 milyon izlenme rakamlarına ulaşan Ronay Youtube’da 727 bin, Instagram’da 1.1 milyon takipçi sayısına sahip.

Her paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine düşen Ece Ronay, 1.67 cm boyunda ve 55 kilodadır. Burcu ise Oğlak olarak bilinmektedir. Bir süredir gönül ilişkisiyle de dillerde olan Ece Ronay sevgilisi ise nam-ı diğer Cioman yani Cihan Emre’dir. Geçtiğimiz günlerde ikizler YouTube kanalına katılan bu ikili arasında soğuk rüzgarlar esmiş, video kısa sürede 1 milyonu aşkın görüntülenme almıştı. Ece Ronay ise bu videonun altına “Sinirlerim çok bozuk” yorumunu yapmıştı.

ECE RONAY SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?

Cioman kimdir? Cihan Emre kim?

Cihan Emre nam-ı diğer Cioman de tıpkı Ece Ronay gibi, internet fenomenlerinden birisi. Özellikle Cioman TikTok hesabında paylaştığı videolar ile beğenilen tiktokerlar arasında yer alıyor. Büyük bir kitleye sahip Cioman gerçek adı ise Cihan Emre. Ece Ronay ile sevgili olduğu bilinen genç fenomen, 1998 yılında Akdeniz’in incisi Adana’da doğdu. Ancak popülarite kazanmasının ardından İstanbul’da yalnız yaşamaya başladı. Farklı stillerde çektiği videolarıyla tanınırlığı artan Cihan Emre, 188 cm ve 80 kilodur.

Ece Ronay’dan Eski Sevgilisi Cioman’e: Klibine Karpuz Koyup Bana Gönderme Yapmış

Sosyal medya fenomenliğinin ardından ‘Karpuz’ şarkısıyla adını duyuran Ece Ronay, kendisi gibi sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Cioman’in yeni şarkısı hakkında yorum yaptı.

Sosyal medya fenomenliğinin ardından ‘Karpuz’ şarkısıyla adını duyuran Ece Ronay, kendisi gibi sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Cioman’in yeni şarkısı hakkında yorum yaptı.

Cioman’ın Yak Artık ismini taşıyan yeni klibinde Ece Ronay ile özdeşleşen karpuz sahnesi dikkatlerden kaçmadı. Ece Ronay ise klipte karpuz kullanılmasının kendisine gönderme olduğunu söyledi.

Ece Ronay, ”Eski sevgilim şarkı yapmış, yeni sevgilisiyle de klip çekmiş. İkisini topladığınız zaman benim bir sol t.şğım etmediği için ve benim gölgemde olmadığı için izletememiş. Bunun kendisi de farkında olduğu için klibin başına karpuz koyup bana gönderme yapmış. 24 saatte 90 bin izlenmiş. Ben onun yerine utandım. Biri görürse falan düşünsenize, ‘Ece’nin eski sevgilisinin şarkısı 90 bin izlenmiş’ rezalet. Sırf bu rezaleti yaşamaması için şu an yukarı kaydır atıyorum. Düşünsenize sevgiliniz eski sevgilisine klipte gönderme yapıyor. Kızın gavatlığına hediye olarak yukarı kaydır yapabilirsiniz arkadaşlar” dedi.

Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?

MEHMET ALİ ERBİL VE ECE RONAY ARASINDA NELER YAŞANDI? İFŞA EDİLEN MESAJLARDA NE YAZIYOR?

Instagram hesabından sitem dolu bir paylaşım yapan Ece Ronay, “Klibimde oynattım ama sonrasında ahlaksızlıkları devam etti” dedi. Ece Ronay’ın 1,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından ifşa ettiği mesajlarda “Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum, Memelerini Tiktok’ta açıp göstermek daha mı saygın” gibi cümleler yer alıyor. Son olarak Ece Ronay’ın iddialarına katıldığı canlı yayından yanıt veren Mehmet Ali Erbil’in sözleri şaşkınlık yarattı. İşte magazin kulislerinin konuştuğu olay ifşanın ayrıntıları…

Karpuz isimli şarkısıyla ünlenen genç şarkıcı Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı ses kayıtlarını ve mesajlarını ifşa etti. Instagram hesabından sitem dolu bir paylaşım yapan Ronay, “Klibimde oynattım ama sonrasında ahlaksızlıkları devam etti” dedi.

“BU AKŞAM YANINIZDA UYUMAK İSTİYORUM”

Genç şarkıcı açıklamasıyla birlikte Erbil’in kendisine attığı mesajları da ifşa etti. Erbil’in mesajlarında “Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum, Memelerini Tiktok’ta açıp göstermek daha mı saygın” gibi cümleler yer alıyor. Mehmet Ali Erbil’in mesajları karşısında şaşkına dönen Ronay ise “Mehmet Ali bey tabi ki de böyle bir şeyin mümkünatı yok. Bu ne demek böyle inanamıyorum. Başkasına yazdınız sanırım. Nasıl bir üslup şok içindeyim” diyerek cevap veriyor.

Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?

“5 SANİYE KLİBİMDE OYNATTIM”

1,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından mesajları ifşalayan Ece Ronay, şu ifadeleri kullandı: “Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok değil, 5 saniye falan görünüyor klipte.”

“YAZIKLAR OLSUN”

“Klip sonrası ahlaksızlar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugün bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım. Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tufaya düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

“MESAJLARI BEN ATMADIM”

Mesajları ifşa olduğu ileri sürülen Mehmet Ali Erbil, 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Hakkındaki iddiaları kesin bir dille reddeden Erbil, şunları söyledi: “Kız bana video çekerek köpek diyor. Olay bundan ibaret. Konuyu yargıya taşıyorum. Mesajla ne tacizi olabilir. İfşa etmesi bile ayıp. Ben kendisine böyle mesajlar atmadım o benim asistanımla irtibat halinde ben değilim.”

“TELEFONUM ASİSTANIMIN ELİNDEYDİ”

“Beş kuruş para almadan onun klibinde oynadım. Ben ona kardeşim diyordum. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum ya kamuoyu ben biliyor. Benim sözüme mi inanacaklar yoksa bu kıza mı. Bu TikTok’ta göğüslerini açarak para topluyormuş. Senin yanında uyumak istiyorum diye mesaj atmadım. Benim telefonum asistanımın elinde. O da beni defalarca kez uyardı ‘Bu kızın beklentisi farklı’ diye. Artık mahkemede hesaplaşacağız. Kızım yaşındaki bir kadın bana ‘köpek’ diyor. Asıl tehdidi o yaptı. Kendi ınstagram’dan bana yazdı sonra klibini söyledi. Ben bu zamana kadar kimsenin klibinde oynamadım. Gençlere destek olmak için oynamıştım.”

Mehmet Ali Erbil taciz mesajlarını ifşa eden Ece Ronay için “kaşareceronay” etiketi açtı!

Twitter’de ‘kaşareceronay’ etiketi açtıran Erbil’e tepki mesajları yağdı.

Mehmet Ali Erbil’in twitter’da açtırdığı ‘kaşareceronay’ etiketi ise pes dedirtti. Yaptığı rezillik ile dile düşen Erbil’e birçok kullanıcı tepki gösterdi ve hala hangi yüzle konuşuyorsun diyerek yorum yaptı. İşte Erbil’e gelen yorumlardan kimileri…

Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?

ECE RONAY FOTOĞRAFLARI

Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın mesleği ne?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.