adplus-dvertising

Ece Ronay kendine doğum günü hediyesi milyonluk otomobil aldı! Deniz Akkaya’ya da saldırmadan duramadı

Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı olayla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Ece Ronay, 23. yaş gününde kendine 2 milyon TL değerinde lüks bir cip satın aldı.
Takip et
Ece Ronay kendine doğum günü hediyesi milyonluk otomobil aldı! Deniz Akkaya’ya da saldırmadan duramadı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Karpuz’ isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in geçtiğimiz ay kendisini taciz ettiğini öne sürmüştü.

Instagram hesabı üzerinden ünlü şovmenin kendisine gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtlarını ve mesajları ifşa eden şarkıcı, Erbil hakkında iki ay süreyle tedbir kararı aldırmıştı.

Uzun süre magazin gündeminde ilk sıralarda yer alan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, doğum günü için kesenin ağzını açtı.

Ece Ronay, doğum gününden bir gün önce galeriye gitti ve kendine pahalı bir hediye aldı. Genç şarkıcının satın aldığı aracın fiyatının 2 milyon TL olduğu öğrenildi.

2021 model arabasını paylaşan Ronay, “Kendime doğum günü hediyesi olarak bu arabayı aldım. Bakın ne kadar güzel, ne kadar tatlı? Daha alalı yarım saat olmadı” ifadelerini kullandı.

Ece Ronay kendine doğum günü hediyesi milyonluk otomobil aldı! Deniz Akkaya’ya da saldırmadan duramadı Ece Ronay kendine doğum günü hediyesi milyonluk otomobil aldı! Deniz Akkaya’ya da saldırmadan duramadı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.