adplus-dvertising

Ece Gürsel Ölen Köpeğinin Dövmesini Yaptırdı

Manken Ece Gürsel katıldığı bir pet market açılışında, 15 yaşındaki köpeğini yeni kaybettiğini ve dövmesini vücuduna yaptırdığını söyledi.
Takip et
Ece Gürsel Ölen Köpeğinin Dövmesini Yaptırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Manken Ece Gürsel ve Vahe Kılıçarslan bir pet marketin açılış törenine katıldı. Sırayla konuşma yapan iki ünlü mankenden Ece Gürsel’in elbisesinin dekolteli kısmında bir detay dikkatleri üzerine çekti. Güzel manken, elbisesinin dekolteli kısmındaki dövmenin yeni kaybettiği köpeğinin dövmesi olduğunu söyledi.

Ece Gürsel Ölen Köpeğinin Dövmesini Yaptırdı

Ece Gürsel Ölen Köpeğinin Dövmesini Yaptırdı Ece Gürsel – Vahe Kılıçarslan

VAHE KILIÇARSLAN VE ECE GÜRSEL PET MARKET AÇILIŞINDA

Hayvanlara karşı özel bir ilgisi olan Ece Gürsel ile Vahe Kılıçarslan’ın davetli olduğu pet market açılışında eğlenceli anlar yaşandı. Pet marketin açılış töreninde konuşma yapan mankenlerden Ece Gürsel, 15 yaşındaki köpeğini yeni kaybettiğini ve dövmesini vücuduna yaptırdığını söyledi. Gürsel’in bu davranışı pet market açılışına katılan katılımcılar tarafından alkış aldı.

Ece Gürsel Ölen Köpeğinin Dövmesini Yaptırdı

Eğlenceli anların yaşandığı açılışta ünlü mankenler bol bol poz verdi. Hayranlarını da kırmayan ünlü mankenler bolca fotoğraf çekildi.Açılışın sna ermesinin ardından Ece Gürsel ve Vahe Kılıçarslan, pet marketten ayrıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.