adplus-dvertising

Ece Erken’den “Çirkinim” Yorumu

Ünlü oyuncu ve sunucu Ece Erken sabah saatlerinde bir alışveriş merkezinde dolaşırken görüntülendi. Erken, fotoğrafının kötü çıkacağına emin olduğunu söyledi.
Takip et
Ece Erken’den “Çirkinim” Yorumu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü sunucu ve oyuncu Ece Erken, sabah saatlerinde bir alışveriş merkezinde gezerken görüntülendi. Sade kıyafeti ve mütevazi tavırlarıyla dikkat çeken Ece Erken bir süre gazetecilerle sohbet etti. Özel aracının gelmesini bekleyen Ece Erken, fotoğraflarının çekilmesi sonrası, “Çirkin çıktım ama olsun. Canınız sağ olsun.” diyen Erken, aracına binerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Ece Erken’den “Çirkinim” Yorumu

ECE ERKEN “ÇİRKİN ÇIKTIM AMA CANINIZ SAĞ OLSUN”

Ünlü sunucu ve oyuncu Ece Erken, sabahın erken saatlerinde dolaşmak için geldiği alışveriş merkezinde gazetecilerin ilgisiyle karşılaştı. Alışveriş merkezinin çıkışında görüntülenen güzel oyuncu, ayaküstü gazetecilerin sorularını cevapladı. Fotoğraflarını çeken basın mensuplarına, “Çirkin çıktım ama olsun. Canınız sağ olsun.” diyen Ece Erken, gazetecilerin fotoğraf isteğini kırmadı.

Özel aracını getiren şoförü ile alışveriş merkezinden ayrılan Ece Erken mütevazi tavrıyla gazetecilerden tam puan almayı başardı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.