Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile mahrem pozları ifşa oldu

42 yaşındaki Ece Erken 'Yanlışımdan döndüm' diyerek ayrıldığı eski sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yeniden barıştı ve tatile çıktı. Tatilde öpüşürken pozları çekilen Ece Erken'in sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuğunun annesi Benan Mahmutyazıcıoğlu'ndan 1 ay önce boşanmıştı. Peki kimdir Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ne iş yapıyor?

Bir süredir magazin basınından uzak dutan Ece Erken ayrıldım dediği sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum’da çok samimi görüntülendi. Denizde öpüşürken fotoğrafları çekilen Ece Erken ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kameralara yakalandı. 42 yaşındaki Ece Erken o dönem Benan Mahmutyazıcıoğlu ile evli olan 2 çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlamış ve eşinden boşanmadığı ortaya çıkan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yollarını ayırdığını belirtmişti.  

Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile mahrem pozları ifşa oldu

Mahmutyazıcıoğlu’nun eşinin aracını parçalayan, hatta sahte boşanma belgesini sosyal medyada yayınlayıp davalık olan Erken, tepkiler üstüne ilişkisini bitirdiğini açıklamıştı.

Eşinden bir ay önce boşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Ece Erken tekrardan bir araya geldi. 

Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile mahrem pozları ifşa oldu

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU KİMDİR?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 senesinde Rize’de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok şirketin hukuk danışmanlığını yürütmektedir. Ortalama 1 sene Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yaptı. 15 senelik evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babası.

ECE ERKEN KİMDİR: Ece Erken, 11 Mayıs 1978 Çorlu doğumlu Türk sunucu ve oyuncudur. Baba tarafı Samsunludur. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’ni bitirdi.

Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile mahrem pozları ifşa oldu

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyon’da başladı. Sonra Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Sonrasında İstanbul’a geldi ve Kral TV’de işe başladı. Kral TV’den sonra Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva’da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra Kanal 6, Number One TV, Genç TV’de çalıştı. Öte yandan 4 sene Show TV’de program yaptı. 2000 senesinde TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynadı. 2002 senesinde Aşk ve Gurur dizisinde rol aldı. 2003’te Lise Defteri isimli dizide Nil rolünde oynadı.

atv’de Mavi Şeker isimli programın sunuculuğunu yaptı, ancak program 2009 senesi sonunda reyting sebebiyle ekranlara veda etti. atv’de Enbe Orkestrası ile beraber Enbeyaz Geceler isimli programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV’de Aç Aç Kazan isimli programı sundu. 2011 senesinde Kanaltürk’te Davut Güloğlu ile Yaşama Gülerken isimli eğlence programını, sonrasında Beyaz TV’de yayımlanan Tatlım Benim isimli programı sundu. 2015-2017 seneleri arasında ile TRT 1’de yayımlanan İyi Fikir programının sunuculuğunu yaptı. Serkan Uçar ile 2014-2015 seneleri arasında evli kalan Erken’in, 7 Nisan 2015’te Eymen adında bir oğlu oldu

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı