Ece Erken kendini linç edenleri linç etti!

Ece Erken evli bir adamla olduğu konusuyla ilgili algı operasyonu yapıldığını açıklayarak sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem olmaz programında Pucca, Reynmen, Kerimcan Durmaz, Hıncal Uluç, Demet Akalın'a ateş püskürdü. Şafak Mahmutyazıcıoğlu 'nun açıklamasını yayınladı. Erken canlı yayında Allah düşmanın bile şereflisini versin dedi.

Ece Erken, geçtiğimiz gün Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte olduğunu itiraf etmişti. Gelen itirafın ardından, ünlü sunucu evli biriyle birlikte olduğu için eleştirilmişti.

Daha önce programlarda eleştirdiği herkes fırsat bulunca Ece Erken’e yönelik paylaşımlarda bulundu. Kerimcan Durmaz ‘Bugün bir haber gördüm sus! Beter olacaksın! Şey dermişim yuva yıkanın yuvası olmaz aşkım. ”Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ise Ece Erken için şunları söyledi: “Birisi bana canlı yayına bağlanmak için para teklif eden sözde bir ilahiyatçı, diğerleri ise geçmişleri pek de temiz olmayan iki sözde insan… Dinime küfür eden müslüman olsa… Çok sevdiğim bir söz vardır ilk taşı günahsız olanınız atsın..” dedi.

Ece Erken Allah düşmanın bile şereflisini versin dedi. Geçen günlerde de sosyal medyada paylaşım yapan Erken,bu paylaşımda ki tepkilerine benzer cümleler kurdu.  Canlı yayında herkese cevap verdi.

Ece Erken’in daha önce yaptığı paylaşım:

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun Ece Erken açıklaması

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı