adplus-dvertising

Ece Erken ile Reynmen mahkemelik oldu!

Meşhur sunucu Ece Erken, kendisine çirkin ithamlarda bulunduğunu öne sürdüğü sosyal medya fenomeni Reynmen’e 5 bin liralık tazminat davası açtı.
Takip et
Ece Erken ile Reynmen mahkemelik oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur sunucu Ece Erken, sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş’ın kendisine hakaret ettiğini, bunun kişilik haklarına saldırı özellikte olduğunu söyleyerek Asliye Hukuk Mahkemesi’ne avukatı aracılıyla başvurdu.

Avukatı aracılığıyla mahkemeye başvuran Ece Erken’in çirkin ithamlara maruz kaldığı söylenerek, “Ece Erken’in işini yapması neticesi Davalı Yusuf Aktaş tarafından çirkin ithamlara ve hakaretlere maruz kalmıştır. Davalının, müvekkilimi kast ederek sarf ettiği bu hakaretamiz sözler karşısında Yusuf Aktaş’ın sosyal medyadaki takipçi sayısı da göz önünde bulundurulursa müvekkilim Ece Erken’in kamuoyunda ne denli rencide edildiği daha iyi anlaşılacaktır. Müvekkilim bu olay sonucunda derin bir üzüntü işitmektedir.” ifadeleri yer aldı.

Hakaretlerin kabul edilemez olduğu ifade edilen dilekçede 5 bin liralık manevi tazminat davası açmanın mecburi olduğu kaydedildi.

NE OLMUŞTU?

Reynmen 2020 senesinin Ramazan ayında sosyal medya hesabı üstünden bir paylaşım yaptı. Ece Erken ve Bircan Bali sunuculuğunu yaptıkları bir televizyon programında Reynmen’in ezan paylaşımı ile ilgili yorumlarda . Konuyla ilgili olarak Reynmen de sosyal medya hesabından “Bitmek bilmedi karalamaya çalışmalarınız” cümlesiyle başlayan yazılı bir paylaşımda bulundu. Reynmen’in bu sözlerinin sonrasında Ece Erken de dava açacağını söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.