Ece Erken arabayı çizecek bir şey bulamayınca aynayı bükmüş!

Ece Erken YouTube kanalında hayranlarından gelen soruları cevapladı. Meşhur sunucu sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun lüks araçlarına zarar vermesi ile ilgili de konuştu: “Esasında araçları çizecektim ama keskin bir şey bulamadım. Ben de aynayı büktüm.”
Takip et
Ece Erken arabayı çizecek bir şey bulamayınca aynayı bükmüş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ece Erken, YouTube kanalında ile ilgili merak edilenlere cevap verdi. Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisi meşhur avukatın evliliği bitmeden başlayan Erken, özel yaşamı ile ilgili da çarpıcı açıklamalar yaptı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun evinin önündeki otomobillere zarar verirken güvenlik kameralarına yansıyan Erken olayla alakalı şu şekilde konuştu:

“Çok sinirlendirdi beni malum şahıs. Esasında araçları çizecektim ama keskin bir şey bulamadım. Ben de aynayı büktüm. Şuanda ayna bükücü diyorlar bana.” Yaptığından pişman olduğunu da dile getiren meşhur sunucu, “Şu anki aklım olsa yapmazdım. Tabii ki üzgünüm. Ergenlik, saftiriklik ya da saçmalık diyeyim. Ama sinirlenince insan arada yapabiliyor.”

Ece Erken arabayı çizecek bir şey bulamayınca aynayı bükmüş!

EVLİLİK KELEPÇE TAKMAK GİBİ
İlişkilerinin ortaya çıkmasının sonrasında eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’ndan boşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan evlilik teklifi aldığını açıklayan Erken, “Evlenmek istiyor musunuz” sorusuna şu cevabı verdi:

“Yok desem de evet desem de yalan olur. Evlilik konusunda kafam çok karışık. İki kere evlenip boşandım. Şuanda ki beraberliğimden de evlilik teklifi aldım. Ama evlilikten korkuyorum. Evlilik konusunda başarılı değilim. Sevgiliyken kapıyı vurup gidiyorsun, öyle bir gücün var ama evliyken yok. Adeta kelepçe takmak gibi geliyor bana. Çok sevdiğin insanla evlenmek çok ayrı bir şeydir eminim. Kapım evliliğe aralık ama tam açık değil.”

Ece Erken arabayı çizecek bir şey bulamayınca aynayı bükmüş!

Alişan’ın ağlayarak barışması beni rahatsız etti
Ece Erken, “Alişan’la neden küstünüz? Demet Akalın’la barıştığı için mi” sorusunu şu şekilde cevapladı:

“Hayır. Barışma şeklinden dolayı küstüm. Çünkü Demet’le alakalı hepimize ağır laflar söylerdi. Ama ardından ağlayarak barışması beni rahatsız etti açıkçası. Allah mutlu etsin. Belki de doğrusu bu. Demet’le karakter olarak daha yakışıyorlar, anlaşıyorlar. Bak ne güzel dostlukları var, Allah bozmasın.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.