adplus-dvertising

Ebru Yaşar için 300 şişe şampanya açıldı!

Ebru Yaşar, geçtiğimiz akşam Maslak 1453’teki Yeni Gazino’da sahneye çıktı. Yoğun ilginin meydana geldiği gecede şarkıcı, sahne performansı ve repertuarıyla dikkat çekti.
Takip et
Ebru Yaşar için 300 şişe şampanya açıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş ile düet yaptığı yeni şarkısı “İçime Ata Ata”yı sahnede ilk defa seslendiren Yaşar’a, hayranları 300 şişe şampanya gönderdi. Şarkının dijital platformlarda bir numara olması ve iki haftada YouTube’de 25 milyonu geçmesiyle alakalı olarak konuşan Yaşar, “Çok mutluyuz. Sevileceğini, etki yapacağını biliyorduk. Ama dünya listelerine girecek kadar, bu kadar büyük ölçüde oldu. Demek ki insanlar içine ne kadar çok şey atmış! Hep birlikte ‘İçime Ata Ata’yı belirterek, içimizi döktük. Öyle bir şarkı oldu. Biz şarkılarımızla ruhlara dokunmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Ebru Yaşar için 300 şişe şampanya açıldı!

ÖDÜLLERE YENİLERİ EKLENDİ

Daha önce ödüllerini koymak için bir ev yaptırdığını belirten sanatçı, 2021’de birçok yeni ödüller aldığı da hatırlatılarak, “bunları alabilecek yeni bir alan düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Valla normal daire ayarlamıştık, villaya geçeceğiz” diye espri yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.