adplus-dvertising

Ebru Şallı’dan Pars’ın ölüm yıldönümünde paylaşım

2020 yılında oğlu lenfomaya yenik düşerek ölen Ebru Şallı'dan duygu dolu bir paylaşım geldi. Oğlu Pars'ın adına açılmış olan Instagram sayfasında "Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum" diyen Şallı sevenlerini duygulandırdı.
Takip et
Ebru Şallı’dan Pars’ın ölüm yıldönümünde paylaşım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pars’ın bebeklik fotoğraflarını paylaşan Şallı, sonrasında oğlu ile arasında geçen bir konuşmanın da videosunu yayınladı.

Videoda Pars’ın “Benim güzel anneciğim, ben sen kristalden daha fazla seviyorum. Sen benim sahip olduğum en kıymetli şeysin” dediği duyuluyor.

Ebru Şallı, oğlunun uyurken çekilen fotoğrafına ise “Meleklerin uyuduğuna şahit oldum” notunu düştü.

Ebru Şallı’dan Pars’ın ölüm yıldönümünde paylaşım

CENAZEYE AİLE KATILDI

Pars Tan’ın cenazesi Kilyos Mezarlığı’na defnedildi. Koronavirüs salgını önlemleri sebebiyle cenazeye yalnızca aile mensupları katıldı. 9 yaşındaki Pars’ın “Ponçik sen hep benimlesin” yazılı mezar taşı kahretti.

Ebru Şallı’dan Pars’ın ölüm yıldönümünde paylaşım

‘MÜCADELE EDİYORUZ’ DEMİŞTİ

Ebru Şallı, 2019 senesi mayıs ayında verdiği bir röportajda “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları sebebiyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen sonrasında tedavi süreci başladı. Son bir senedir ailece hastalıkla mücadele ediyoruz” demişti.

Ebru Şallı’dan Pars’ın ölüm yıldönümünde paylaşım

‘BU ACIYLA BAŞETMEYE ÇALIŞIYORUM’

Ebru Şallı, geçtiğimiz kasım ayında A Para’da ekrana gelen Günaydın Hafta Sonu’na misafir olmuş ve Pars’ın tedavisi sürecinde yaşadıklarını, bu acıyla nasıl baş etmeye çalıştığını anlatmıştı…

“Yaşadığım acı, tarifi olmayan bir şey, kelimelerin yeterli olabileceği bir vaziyet yok. Dileğim kimse bu acıyı yaşamasın. Bodrum’a biraz erken gittim bu yıl. Deniz havası ve yeşil ortam iyi geldi bana. Yaşama tutunmaya çalışıyorum.”

“Ponçik’in istediği her şeyi yapmaya çalışıyorum. Çok yardımsever bir çocuktu, yardım kampanyası olduğu zaman aileyi toplardı.Ben de onu devam ettiriyorum. En büyük hayali barınak kurmaktı. O yüzden hayvanlar hep bizi buluyor, evimizde kedimiz var. İlik nakli sürecinde kedinin evde olmaması gerekiyordu ve bu vaziyet Pars’ı çok üzmüştü.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.