adplus-dvertising

Ebru Şallı’dan Demet Akılın’a TikTok mesajı!

Nişantaşı'nda görüntülenen Ebru Şallı kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Şallı, TikTok'a 7 bin lirasını kaptıran Demet Akalın içinde konuştu.
Takip et
Ebru Şallı’dan Demet Akılın’a TikTok mesajı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ebru Şallı, önceki gün Nişantaşı’nda bulunan bir klinikten çıkarken görüntülendi. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için ilaç takviyesi aldığını söyleyen Şallı, Demet Akalın’ın 7 yaşındaki kızı Hira’nın TikTok uygulamasında 7 bin TL harcamasıyla alakalı soruya da şu cevabı verdi:

“TikTok’lar bence çocukların yeri değil. Çocuklarıma TikTok, sosyal medya konusunda pek izin vermiyorum. Zaten onların alaka alanı değil.”

17 yaşındaki oğlu Beren’in Instagram kullanmadığını sözlerine ekleyen Şallı, “Oğlumun Instagram’ı yok. Çok şükür kitap okuyabilen, spor yapan, bir çocuk yetiştirdim. Sosyal medyada hepimiz varız ama çocukların çok küçük yaşlarda TikTok’larda dans falan etmesi bana biraz fazla ve aşırı geliyor” diyerek konuştu.

Meşhur sunucu, muhabirlerin “Demet Hanım biraz daha dikkatli olsun diyebilir miyiz” sözüne “Tabii” biçiminde karşılık verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.