Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’un Evlilik Sözleşmesi Ortaya Çıktı!

Ebru Şallı magazin muhabirlerine yaptığı açıklamalarda Uğur Akkuş ile olan evlilik sürecini ve yaptığı evlilik sözleşmesi ile ilgili detayları verdi.

Ebru Şallı kendisini milyonlarca kadının takip ettiğini, herkesin özellikle plates konusunda ki tecrübelerinden faydalanmak istediğini söyledi. Kısa süre içerisinde YouTube kanalından konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler paylaşacağını dile getiren Şallı,  çalışmayı ve iş hayatını çok sevdiğini anlattı. Masal gibi bir düğününün olduğunu söyleyen Şallı, düğününün doğaçlama olduğunu anlatarak Uğur Akkuş ile ekstra bir düğün programı hazırlığına girmediklerinin altını çizdi.

Düğünde aile büyüklerinin bulunmamasıyla ilgili çıkan dedikodulara da değinen Ebru Şallı, tüm aile büyüklerinin ve yakın dostlarının düğünde olduğunu anlatarak haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

EVLİLİK SÖZLEŞMESİNİ UĞUR AKKUŞ İSTEMİŞ!

Ebru Şallı kendisinin Uğur Akkuş’tan her hangi bir evlilik sözleşmesi yapmayı talep etmediğini, Ancak Uğur beyin böyle bir talebinin olduğunu ve imzaladığını açıkladı. İçeriğinin ne olduğunu açıklamak istemeyen Ebru Şallı, detaylara girmekten kaçındı ve evliliğinin masal gibi olduğunu dile getirdi. Muhabirlerin ısrarı karşısında röportajı bitiren Şallı, daha fazla ayrıntı bilmek isteyenlerin sorularını Uğur beye yöneltmesini istedi.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’un Evlilik Sözleşmesi Ortaya Çıktı!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı