Ebru Şallı Uğur Akkuş İle Çırağan Sarayı’nda Evleniyor

Eski manken Ebru Şallı, nişanlısı Uğur Akkuş ile bu akşam aile arasında gerçekleştirilecek ve Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilecek nikah töreniyle evlenecek.

Eski manken Ebru Şallı dün sabah saatlerinde bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Keyifli olduğu görülen Ebru Şallı gazetecilerle selamlaşırken soru kabul etmedi. Alışverişe çıktığı görülen Ebru Şallı bugün gerçekleştirilecek nikah töreni için son eksiklerini tamamladı. Ebru Şallı’nın yaklaşan nikah töreni nedeniyle keyifli olduğu kadar telaşlı olduğu da görüldü.


EBRU ŞALLI UĞUR AKKUŞ’LA BU AKŞAM EVLENİYOR

Bir süredir nişanlı olan eski manken ile iş insanı Uğur Akkuş, evlilik kararı aldı. Mutluluklarını evlilikle taçlandırmak isteyen ünlü çift, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek bir nikah töreniyle dünya evine girecek. Mutluluğu gözlerine yansıyan Ebru Şallı’nın, evliliği iple çektiği ve Uğur Akkuş ile balayı hazırlıkları yaptığı öğrenildi.

Basın mensuplarına gülümseyen ve selam veren Ebru Şallı düğün telaşı içinde vaktinin az olması sebebiyle soruları kabul etmedi. Alışverişine devam eden ünlü isim, alışverişi bitirdikten sonra alışveriş merkezinden yarıldı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı