Ebru Şallı, sıra gelmeden nasıl aşı oldunuz sorusuna cevap verdi!

Sosyal medya üzerinden aşı fotoğrafları paylaşan Ebru Şallı ve eşine "sıra gelmeden nasıl aşı oldunuz?" sorusu geldi. Bir süre sessiz kalan Şallı konu ile ilgili açıklama yaparak koronavirüs aşılarını Amerika'da yaptırdıklarını söyledi.
Takip et
Ebru Şallı, sıra gelmeden nasıl aşı oldunuz sorusuna cevap verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ebru Şallı önceki gün eşi Uğur Akkuş’la beraber koronavirüs aşısı yaptırdı, beraber çektikleri selfie’yi de Instagram sayfasında paylaştı. Fakat birçok takipçisi, Şallı’ya öncelikli gruplar arasında yer almamalarına karşın nasıl aşı olabildiklerini sordu.

AÇIKLAMA YAPTI

Tepkiler üstüne konuyla alakalı sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yayınlayan Ebru Şallı, “Çok sormuşsunuz size aşı sırası gelmedi, nasıl oldunuz diyerek. Doğru. Biz Amerika aşısı Janssen’i Amerika’da olduk” ifadelerini kullandı.

Ebru Şallı, sıra gelmeden nasıl aşı oldunuz sorusuna cevap verdi!

“AĞRIDAN YERİMDEN KALKAMADIM”

ABD’nin Los Angeles şehrinde evleri bulunan ve Türkiye’deki kapanma sürecini orada geçiren Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, Johnson and Johnson’a bağlı ilaç firması Janssen’in geliştirdiği aşıyı tercih etti. Hastaneden randevu alan çift, sıra kendilerine geldiğinde hastaneye gidip aşı oldu. Şallı, aşının çok canını yaktığını, bir müddet ağrısı sebebiyle yerinden kalkamadığını belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.