adplus-dvertising

Ebru Şahin’den Eda Ece’nin sevgilisi milli basketbolcuya olay gönderme!

Fransa’ya 87-86 kaybederek Avrupa Şampiyonası’na veda eden Türkiye A Milli Basketbol Takımı’nda maçın normal süresinin son saniyelerinde Cedi Osman kaçırdığı 2 serbest atış sonrası eleştirilerin hedefi oldu. Ebru Şahin eşi Cedi Osman’a maç sonunda sahip çıkarken bir başka milli basketbolcu Buğrahan Tuncer’in açıklamalarına tepki gösterdi.
Takip et
Ebru Şahin’den Eda Ece’nin sevgilisi milli basketbolcuya olay gönderme!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

12 Dev Adam, 2022 Avrupa Basketbol Şampiyonası son 16 turunda Fransa ile karşılaştı. Maçı 87-86 kazanan Fransa çeyrek finale yükselirken Türkiye Avrupa Şampiyonası’na veda etti.

Karşılaşmanın normal süresinin bitimine 11 saniye kala Fransa sportmenlik dışı faul yaptı. Milliler 77 – 75 öndeyken Cedi Osman’ın kaçırdığı 2 serbest atış ve yaptığımız top kaybı sonrası Rudy Gobert, Fournier’in kaçırdığı şutu takip smacıyla baskete çevirdi. Bu sayıyla maç 77-77’lik eşitlikle uzatmalara gitti.

Maç sonu ise Cedi Osman’a tepkiler büyüktü. Buğrahan Tuncer ise maç sonu yapılan basın toplantısında, “2019’dan sonra şimdi de bu. Herkes çok üzgün. Yine imkansızı başardık. Normal sürede 10 sayıyla kazanacağımız maçı uzatmada kaybettik. Herkes çok üzgün takımda” ifadelerini kullandı.

Ardından Cedi Osman’ın eşi Ebru Şahin, sosyal medya hesabından milli basketbolcu Buğrahan Tuncer’in açıklamalarına tepki gösterdi. Şahin, “Turnuva boyunca oyuncular yorgunluktan ve mücadeleden bayılacakken turnuvada 1 maç toplam 10 dk’sı olmayanlar gününe şükredip takımına teşekkür edeceğine hatırlatma yapıyor” diyerek Tuncer’e üstü kapalı göndermede bulundu.

“ART NİYET VE BİREYSELLİK BUDUR”

Karşılaşma sonrası milli basketbol Buğrahan Tuncer’in açıklamalarına gönderme yapan Cedi Osman’ın eşi Ebru Şahin yaptığı paylaşımda, “Turnuva boyunca oyuncular yorgunluktan ve mücadeleden bayılacakken turnuvada 1 maç toplam 10 dakikası olmayanlar gününe şükredip takımına teşekkür edeceğine hatırlatma yapıyor, art niyet ve bireysellik budur. Böyle star olamazsınız ama nankör evet.” ifadelerini kullandı.

Ebru Şahin’den Eda Ece’nin sevgilisi milli basketbolcuya olay gönderme!

EDA ECE’DEN MİLLİ TAKIM PAYLAŞIMI

Buğrahan Tuncer maç sonu yaptığı açıklamada, “2019’dan sonra şimdi de bu. Herkes çok üzgün. Yine imkansızı başardık. Normal sürede 10 sayıyla kazanacağımız maçı uzatmada kaybettik. Herkes çok üzgün takımda” ifadelerini kullanmıştı.Tuncer’in sevgilisi ünlü oyuncu Eda Ece’nin ise Ebru Şahin ile polemiğe girmeden yalnızca A Milli Basketbol Takımı’nı tebrik eden bir paylaşım yapması alkış aldı.

Ebru Şahin’den Eda Ece’nin sevgilisi milli basketbolcuya olay gönderme!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.