Ebru Şahin Bir Reklam Filmi İçin 2 Milyon TL İstedi

Hercai dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin, son dönemdeki popülaritesnin iyice artmasıyla birlikte reklam, dizi ve film teklifleri almaya başladı. Son edinilen bilgilere göre güzel oyuncu, bir şampuan firmasından aldığı teklifin ardından 2 milyon TL talep etti.

Hercai isimli diziyle birlikte adını duyuran ve son zamanların en beğenilen kadın oyuncularından birisi olan Ebru Şahin, bir çok markadan reklam teklifi almaya başladı. Bunun yanı sıra dizi ve film projelerinde oynaması için de bir çok teklifte bulunulan ünlü isim, projelerde yer almak için talep ettiği rakamları da yükseltti.

Ebru Şahin Bir Reklam Filmi İçin 2 Milyon TL İstedi
Ebru Şahin

ŞAMPUAN MARKASINDAN 2 MİLYON TL TALEP ETTİ

Hercai dizisiyle ününe ün katan güzel oyuncu, bir şampuan firmasından teklif aldı. Teklif de fiyatı kendisi belirleyen güzel oyuncu, 2 milyon TL talep etti. Anlaşmanın olup olmadığı konusunda net bir bilgi olmazken, şampuan reklamlarında boy gösteren bir başka güzel isim olan Serenay Sarıkaya’nın da 1,5 milyon TL kazandığı biliniyor.

Ebru Şahin’in gelecek projeleriyle alakalı nasıl bir yol izleyeceği henüz net değilken, isminden çok söz ettireceği kesin gözüküyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı