Ebru Polat’tan Can Yaman İtirafı

12 Eylül 2019, 12:33 tarihinde eklendi
Şarkıcı Ebru Polat, yaklaşık üç hafta önce Napoli'de tatil yapan ve kaldığı otelin çatısından fotoğraf paylaşan Can Yaman'a yaptığı yorumu değerlendirerek, ''Adama yürümemişim, resmen koşmuşum'' ifadelerini kullandı.
Ebru Polat’tan Can Yaman İtirafı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yakışıklı oyuncu Can Yaman, üç hafta önce gittiği Napoli tatilinden birçok kare paylaştı. Hayranlarının büyük beğenisini toplayan Can Yaman’ın, popülaritesi her geçen gün artmaya devam ediyor. Son Napoli paylaşımında, Ebru Polat’tan da yorum alan yakışıklı oyuncu beğenilmeye devam ediyor.

Ebru Polat’tan Can Yaman İtirafı

Can Yaman

EBRU POLAT YATIĞI YORUMU YORUMLADI

Şarkıcı Ebru Polat, yorum yaptığı Can Yaman fotoğraflarının çok yakışıklı olduğu için diğer erkeklere haksızlık olduğunu söyledi. ”Adama yürümemişim, resmen koşmuşum” ifadelerini kullandı. Kendisini de çok seksi bulduğunu her zaman söylemekten çekinmeyen Polat, sosyal medyada fiziğini paylaşmaktan keyif alıyor.Ebru Polat’tan Can Yaman İtirafı

Ebru PolatGüzel şarkıcının Can Yaman hakkında söyledikleri magazin dünyasında konuşulmaya devam ediyor. Can Yaman’ı gördükçe kadınların, evdeki erkeğe yemek vermek istemeyeceğini söyleyerek şaka yapan Polat bu sözleriyle isminden bahsettirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.