Ebru Polat’ın ihanet paylaşımı ortalığı karıştırdı!

Sosyal medyada cesur paylaşımlarıyla dikkat çeken Ebru Polat, "Dost deyip evinize aldığınız insanlar yarın kocalarınızı elinizden alır" sözleriyle gündeme oturdu.

Zaman zaman yaptığı cesur paylaşımlarla isminden söz ettiren ve sosyal medyayı sık kullanan ünlüler arasında olan şarkıcı Ebru Polat, yayınladığı video ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.


“DOST DEYİP KİMSEYİ EVİNİZE ALMAYIN”

Ebru Polat, sosyal medya hesabı Instagram’da yayımladığı bir videoda takipçilerine bazı uyarılarda bulundu. Polat, “Dost deyip, arkadaş deyip sakın evinize kimseyi almayın arkadaşlar. Dost deyip evinize aldığınız insanlar, yarın kocanızı elinizden alırlar. Bilginiz olsun. Yaşanmıyor mu bu şekilde örnekler; meydana geliyor. Evinize alıp yedirip içirdiğiniz insanlar arkanızdan dedikodunuzu yaparlar. Yılanlar uzakta değiller. Yılanlar hep yakınlarınızda. Siz gerekirse duvarla konuşun ama sırrınızı kimseye açmayın. Dost diyerek eve aldığınız insanlar, yarın kocalarınızı elinizden alır. Yılanlar uzakta değiller, hep yakınlarınızda. Affetmek Allah’a mahsustur. Size yanlış yapıldığında sakın affetmeyin” şeklinde konuştu.

PAYLAŞIMINDAKİ GÖNDERME MERAK KONUSU OLDU

Ünlü şarkıcının yaptığı paylaşımda, bu sözleriyle kime gönderme yaptığı ise merak konusu oldu. Polat’ın takipçileri ise bu videoyu yorum yağmuruna tuttu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı