Ebru Polat’ın ‘Amcam Olabilir’ Çıkışına Kadir İnanır Cevap Verdi

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında Kadir İnanır’ın amcası olabileceğini söyleyen Ebru Polat’a, Kadir İnanır’dan cevap geldi.

Geçtiğimiz günlerde Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan ve “Kadir İnanır öz amcam olabilir” diyen Ebru Polat’a usta oyuncudan yanıt geldi. Kadir İnanır, Ebru Polat’ın açıklamalarına “Saçmalamış” cevabı verdi.

Yaptığı cesur video paylaşımları ve dikkat çekici açıklamalarıyla gündemden hiç düşmeyen Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde Kadir İnanır’ın öz amcası olabileceğini ortaya atmıştı. Usta oyuncu Kadir İnanır ise bir alışveriş merkezinde gazetecilerle karşılaştı ve bu iddialara yanıt verdi.

“KADİR İNANIR ÖZ AMCAM”

Şarkıcı Ebru Polat, yeni şarkısı ‘Anlayacaksın’ ile tekrar müzik piyasasına geri dönmüştü. Şarkısının yayınlanmasıyla birlikte 2. Sayfa programına konuk olan Ebru Polat, “Babaannem eşiyle sorun yaşadığı için 3 çocuğunu yurda bırakmış. Sonra eve çıkıp durumunu düzelttiğinde çocuklarını geri almak istemiş ancak en büyük çocuğunu evlatlık vermişler. Kadir İnanır’la babam inanılmaz benziyor. Babaannem yıllarca ‘Kadir İnanır senin amcan’ diye öğretti bana. Kadir İnanır’ı uzaktan gördüğümde bana çapkın değil de çok tatlı bakıyor. Adamın içine mi doğuyor bilmiyorum. 12 yıldır bu işi yapıyorum ilk defa böyle bir şey söylüyorum. Amcam mı acaba diye çok merak ediyorum.” diye konuşmuştu.

“AMCASI FALAN DEĞİLİM, EBRU HANIM SAÇMALAMIŞ”

Bir alışveriş merkezinde gazeteciler ile karşılaşan Kadir İnanır hakkında ortaya atılan iddialara cevap verdi. Kadir İnanır, “Böyle bir şey mümkün değil. Amcası falan değilim tabii ki de Ebru Hanım saçmalamış” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı