adplus-dvertising

Ebru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyor

Son dönemde erotik pozlarıyla adından söz ettiren Ebru Polat takipçilerinden gelen itirafları paylaştı. Şoke eden itiraflardan rahatsız olan Ebru Polat paylaşımları bir süre sonra sildi. Bazı takipçilerin komşularıyla yasak aşk itirafları ağızları açık bıraktı.
Takip et
Ebru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Ebru Polat erotik pozların paylaşıldığı Onlyfans’a katıldığından beri Instagram’da da sınırları zorluyor. Pozlarıyla sık sık gündeme gelen Polat zaman zaman soru cevap yapıyor.

Ebru Polat son olarak takipçilerinden itiraflar istedi istemesine ama sonra da pişman oldu.

Ebru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyor Ebru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyor Ebru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyorEbru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyorEbru Polat’a gelen itiraflar genellikle +18 olabilecek cinstendi. Bir takipçisi Polat’a annesinin arkadaşıyla cinsel ilişki yaşadığını itiraf etti. Ebru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyorBir takipçi ise daha da öteye giderek “Her gün komşumdayım kocası ile çok fenayız” dedi. Polat bu yoruma “Pes doğrusu milletin evli adamlarını rahat bırakın” diyerek tepki gösterdi.Ebru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyorBir başka takipçi de benzer bir itirafta bulundu. Takipçi “Evli komşumla 4 yıldır birlikteyiz. İşin kötüsü ben de evliyim” yazdı. Polat bu itirafa “Ya nasıl yakalanmıyorsunuz siz” yanıtını verdi.Ebru Polat kendisine gelen itiraflar yüzünden kimseye güvenmiyorGelen itirafların bir kısmından rahatsız olan Ebru Polar daha sonra paylaşımlarını sileceğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.