Ebru, Paylaştığı Video ile Meydan Okudu

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerin başında gelen Ebru Polat, ayna karşısında çektiği video ile bikinili fotoğraf paylaşan diğer isimlere meydan okudu.

Bir dönem futbolcular ile yaşadığı aşklarla gündeme gelen Ebru Polat, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşıma imza attı. Ayna karşısına geçip bikinili videosunu çeken güzel şarkıcı, sanat camiasındaki diğer isimlere meydan okuyarak aynı şeyi onlardan da beklediğini belirtti.


Paylaştığı cesur fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken güzel şarkıcı Ebru Polat, magazin dünyasında ilginç bir bahis açtı. Ayna karşısına geçip bikinili videosunu çeken güzel şarkıcı, diğer meslektaşlarının paylaştıkları fotoğraflarda hile yaptıklarını belirterek onlardan da video çekip paylaşmalarını istedi. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan video, 15 saatte 700 bine yakın gösterim aldı. Ebru’nun yarım milyondan fazla izlenen videosunu yoruma kapatması dikkat çekti.

EBRU’YA İLK YANIT ALEYNA’DAN GELDİ

Ebru’dan gelen bu meydan okumaya yanıt veren ilk isim genç şarkıcı Aleyna Tilki oldu. Paylaştığı son fotoğrafları takipçileri tarafından “Bacakların o kadar uzun olamaz. Photoshop’ta boyunu uzatmışsın” diye eleştirilen Aleyna, sosyal medya hesabından fotoğrafın çekildiği anlara ilişkin videoyu paylaştı. Magazin camiasındaki diğer ünlülerin bu meydan okumayı dikkate alıp almayacağı ise bilinmiyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı