Ebru Gündeş’ten Sürpriz Final Konseri

Geride bıraktığımız Temmuz ayında Harbiye Açıkhava'da verdiği 5 konsere, Eylül ayında 2 konser daha ekleyen Ebru Gündeş, talebin yoğun olması nedeniyle sürpriz bir şekilde son bir konser daha ekledi. Gündeş'in bu son konserde farklı bir repertuvarla sahneye çıkacağı öğrenildi.

Türk müziğinin nadide seslerinden Ebru Gündeş, Harbiye Açıkhava’da verdiği konserlerle bu yaza damgasını vurdu. Gündeş’in, Temmuz ayında verdiği 5 konserin biletleri, satışa çıktığı gün bitti.


Konserlerin bu derece ilgi görmesi, Gündeş’in 11 ve 12 Eylül tarihlerinde iki konser daha eklemesiyle taçlandı. Fakat talep doğrultusunda son ve sürpriz bir konser daha verme kararı alan Gündeş, Harbiye Açıkhava’nın bu yıl en çok sahneye çıkan isimlerinden birisi olacak.

SON KONSERDE FARKLI REPERTUVARLA SAHNE ALACAK

Ebru Gündeş, Harbiye Açıkhava’da vereceği konserlere sekizincisini ekleyerek hayranlarını heyecanlandırdı. Final konserine gitmek isteyen bir çok hayranı biletlere ulaşmaya çalışıyor. Gündeş yaptığı açıklamada, ”Son konser farklı repertuvar dahil bir çok yenilikle gelecek.” ifadelerini kullandı.

11-12 Eylülde vereceği sıralı konserlerin ardından bu yaza 15 Eylül final konseriyle veda edecek olan Gündeş, sahneye çıkmak için gün sayıyor. Gündeş’in sosyal medya hesabından da duyurduğu konser mesajı, bir çok kişi tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı