Ebru Gündeş’ten işsiz müzisyenlere destek! Sahneye çıkmadı…

Ebru Gündeş, koronavirüs dönemi sebebiyle işsiz kalan çalışanları ve müzisyenleri unutmadı. Bodrum'da sahneye çıkması beklenen Gündeş, gelen teklifleri de reddetti.
Takip et
Ebru Gündeş’ten işsiz müzisyenlere destek! Sahneye çıkmadı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni normalleşme dönemi kapsamında birçok işletmeye kepenk açma olanağı tanınırken, müzik sektörü için erken olduğu kararına varıldı. Bu kararın üstüne çok sayıda müzisyen, sosyal medya hesaplarından tepki paylaşımı yaptı.

Salgın sebebiyle çalışamayan sahne sanatçılarına bir destek de Ebru Gündeş’ten geldi. Gündeş, Bodrum’da anlaşması olduğu bir düğünde sahneye çıkmama kararı aldı.

Ebru Gündeş’in bu kararını söz yazarı Günay Çoban sosyal medya hesabından açıkladı.

Ebru Gündeş’ten işsiz müzisyenlere destek! Sahneye çıkmadı…

Çoban, mesajında “Bu akşam Bodrum’da bir düğünde anlaşması olan Ebru Gündeş, eğlence yasağına saygısından ve “öbür sanatçı arkadaşlarım sahneye çıkamazken benim çıkmam eşitliğe aykırı olur, yakışık almaz” düşüncesiyle iptal etmiş. Sanatçı duruşu budur Yasakları delip düğünlere koşanlar da var” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Ebru Gündeş, geçtiğimiz haftalarda Reza Zarrab ile 11 senelik evliliğini resmi olarak da bitirdi.

Reza Zarrab ve Ebru Gündeş ilişkisininnetle başladığı öne sürülmüştü. Olaylı boşanmanın sonrasında Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’le aldattığı Günel Zeynelova konuştu.

Seneler önce Reza Zarrab ve şarkıcı Günel Zeynelova’nın 8 senelik ilişkisi evlilik aşamasında son bulmuştu. O dönem herkes Zeynelova’nın Reza Zarrab tarafından Ebru Gündeş’le aldatıldığını konuşmuş, Azeri şarkıcı da bu iddianın arkasında durmuştu.

Ebru Gündeş’ten işsiz müzisyenlere destek! Sahneye çıkmadı…

Şimdilerde ise Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın olaylı boşanmasının sonrasında gözler tekrardan Günel Zeynelova’ya çevrildi. Gelinlik provası sırasında aldatıldığını belirten Zeynelova, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Günel Zeynelova, Ebru Gündeş’i affedip affetmediği sorulduğunda, ”Ben herkesi bağışladım, yarın ne olacağını bilemiyoruz çünkü” şeklinde konuştu.

Katıldığı bir programda açıklamalar yapan Zeynelova, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın ilişkisinde maddiyatın rol oynadığını belirtti.

Zarrab’ı ise affetmediğini söyleyen Zeynelova, gelinlik provası sırasında aldatıldığını öğrendiğini ise bir defa daha şu sözlerle anlattı:

”Dubai’de gelinlik provası yaparken aldatıldığımı öğrenmiştim. Adalet tecelli etti.”

”Susmak en büyük intikamdır. Ben o dönemler çok üzüldüm ama görüyorum ki ne ekersen onu biçersin.”

”Ebru Gündeş’in pişmanlığı var ise bu onun sorunudur. Ben herkesi bağışladım ve Allah’a havale ettim.”

”Geçmişte yanımda olmayanlar bugün destek oluyorlar akılları neredeydi?”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.