adplus-dvertising

Ebru Gündeş’in Yakarım Roma’yı şarkısı kavga çıkardı! Berna Laçin ve Gülben birbirine girdi…

Bodrum’da sahne alan Ebru Gündeş, senelerdir repertuarında yer verilen Yakarım Roma’yı şarkısını okudu. Berna Laçin ise Gündeş’in yangınla mücadele eden Bodrum’da bu şarkıyı okumasını eleştirince Gülben Ergen de “Ülke yanarken, hepimiz perişanken, provoke etmek sana hiç yakışmadı” diye tepki gösterdi.
Takip et
Ebru Gündeş’in Yakarım Roma’yı  şarkısı kavga çıkardı! Berna Laçin ve Gülben birbirine girdi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’nin dört bir yanında çıkan orman yangınlarıyla mücadele devam ediyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yardımlarla da kontrol altına alınmaya çalışan yangınlar için birçok meşhur isim de sosyal medya hesabından destek veriyor. Önceki gün Bodrum Yalıkavak’ta sahne alan Ebru Gündeş ise Yakarım Roma‘yı şarkısını okuyunca münakaşanın fitilini ateşlemiş oldu.

“EBRU GÜNDEŞ YAKARIM ROMA’YI OKUYOR, AYNI DAKİKALARDA BODRUM YANIYOR”

Türkiye’de günlerdir devam eden yangınlara dair paylaşım yapan Laçin, Twitter hesabından “Yalıkavak’ta Ebru Gündeş programında ‘Yakarım Roma’yı da yakarım’ diyerek tüm beldeyi inletiyor aynı dakikalarda Bodrum’un doğal kalmış tek koyu Mazı yangından tahliye ediliyor. Distopik film olsa bu kadar olmaz” şeklinde konuştu.

Ebru Gündeş’in Yakarım Roma’yı  şarkısı kavga çıkardı! Berna Laçin ve Gülben birbirine girdi…

“ÜLKE YANARKEN PROVAKE ETMEK SANA YAKIŞMADI”

Laçin’in yorumuna sinirlenen Gülben Ergen ise “Berna bu nasıl bir yorum. O sahnede aylardır yaşamaya mücadelesi veren müzisyenler var. Sosyalleşmeyi, müziği, sanatı özlemiş insanlar var. Yasaklardan yeni çıkıldı. Repertuardan şarkı cımbızlamak ve bu acıyla, ülke yanarken, hepimiz perişanken, provoke etmek sana hiç yakışmadı” diyerek tepki gösterdi.

“HASSASİYETİME SAYGI BEKLEMEYİN”

Ergen’in sözlerine cevap veren Laçin, “Repertuar seçimine şaşkınlığımla müzisyenlerin para kazanması bağlantısını kuramasam da geliri en az olan sahne sanatlarının bir üyesi olarak pandemi mağduriyetini yeterince yakından biliyorum. Hassasiyetime saygı beklemeyeyim en iyisi ben bakış açına saygı duymakla yetineyim” cevabını verdi.

Ebru Gündeş’in Yakarım Roma’yı  şarkısı kavga çıkardı! Berna Laçin ve Gülben birbirine girdi…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.