Ebru Gündeş ve Reza Zarrab resmen boşandı

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, 22 Nisan’da boşandı fakat şarkıcı, kızı Alara’yı ABD’ye götürdüğü için davada kesin karar çıkmamıştı. Sanatçının Türkiye’ye gelmesiyle avukatları kararı tebliğ ettirerek davayı kesinleştirdi. Kararın sonrasında çiftin 11 senelik evliliği resmen bitti.
Takip et
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab resmen boşandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

EBRU Gündeş ile Reza Zarrab arasındaki boşanma davası, 22 Nisan‘da neticelendi. Beykoz 2. Aile Mahkemesi, çiftin boşanmasına hükmetti. Boşanma kararının sonrasında kızları Alara ile ABD’ye giden Gündeş, geçen hafta Türkiye’ye döndü. Sanatçının dönüşüyle dava kararı kesinleşti ve çift resmen boşandı.

İHANET GEREKÇESİYLE BOŞANMA DAVASI AÇTI

Ebru Gündeş dava dilekçesinde, ‘evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını’ gerekçe gösterip, Reza Zarrab’ın bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğini ve başka kadınlarla ilişki yaşadığını iddia etmişti. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde 22 Nisan’da görülen dava sonunda çiftin boşanmasına hükmedildi. Tek celsede neticelenen davada çiftin kızları Alara’nın velayeti Ebru Gündeş’e verildi.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab resmen boşandı

EVLİLİK RESMEN BİTTİ

Gündeş dava sonrası kızı Alara ile beraber nisan ayının son günlerinde ABD’ye gitti. Bu sürede kızı Alara babası Reza Zarrab’la beraber kaldı. Ortalama 1 ay ABD’de kalan anne-kız, 21 Mayıs Cuma günü Türkiye’ye döndü. Gündeş’in dönüşüyle çiftin avukatları 24 Mayıs’ta kararı tebliğ ettirdi. Gündeş ve Zarrab’ın evliliği resmen bitti.

Ebru Gündeş, tek celsede anlaşmalı olarak sona eren davada kızı Alara’nın velayetini de aldı.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab resmen boşandı

NE OLMUŞTU?

Türk müziğinin kuvvetli seslerinden Ebru Gündeş, 11 senedir evli olduğu Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açmıştı. Gündeş dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu hatta o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söylemişti. Gündeş’in “Tanıyorum” dediği kadının Hadise olduğu öne sürülmüştü.

Konu ile ilgili açıklama yapan Hadise “Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile bütün hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” diye yasak aşk iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı. Bir dönem Hadise ile beraber çalışan Ebru Gündeş ise arkadaşı ve eşi ile ilgili çıkan yasak aşk iddialarına sessiz kalmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.