Ebru Gündeş, Kıbrıs Konseriyle Sevenlerini Büyüledi

Ebru Gündeş, Kıbrıs konserinde sevenleriyle buluştu. Ünlü şarkıcı sevenleriyle eğlence dolu saatler geçirdi. Sahnede adeta kendinden geçen Ebru Gündeş, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Şarkıcı Ebru Gündeş, Kıbrıs’ta bir otelde sevenleriyle buluştu. Gösterişli kıyafetiyle son derece şık olan Gündeş, sahnesiyle ve yeni repertuvarıyla adeta büyüledi. Sahneye olan hakimiyetiyle, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Gündeş, sahnenin hakkını verdi.


EBRU GÜNDEŞ’TEN YENİ REPERTUVAR

Kıbrıs’ta bir otelin sahnesinde sahne alan Ebru Gündeş, bugüne kadar ki repertuvarında değişikliğe gitti. 40 parçadan oluşan yeni repertuvarıyla ve 3 kişilik dansçı ekibiyle sahnede yerini alan Gündeş, 2500 kişilik konserinde yüksek performansıyla tam puan aldı. Gündeş’in gece boyu sahnede yanında olan dansçıları da büyük beğeni topladı..

BİR SONRAKİ KONSERİ MERAKLA BEKLENİYOR

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği konserlerin sayısının arttıran Ebru Gündeş’in, Yurt dışı ve yurt içi konserlerinin takvimi merakla bekleniyor. Ünlü şarkıcının konser biletleri, çıkar çıkmaz tükeniyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı