Ebru Gündeş, Fazla Kiloları ile Hayal Kırıklığı Yarattı

Instagram hesabından paylaştığı bir videoda fazla kiloları ile dikkat çeken Ebru Gündeş, hayranlarında hayal kırıklığı yarattı.

İşinden çok özel hayatıyla gündeme gelen Ebru Gündeş, son paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı. Bir hayli kilo aldığı gözlenen ünlü şarkıcının hayranları, paylaşımın altına yaptıkları yorumlarda “Acilen diyete girip kilo vermelisin Ebru” çağrısında bulundu.


Reza Zarrab ile evli olduğu dönemde yaşadığı sıkıntılı günleri geride bırakan Ebru Gündeş, sahnelerin tozunu attırıyor. Altı milyondan fazla takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından zaman zaman konserlerinden kesitler paylaşan ünlü şarkıcının hayranlarına konserine gelmeleri için çağrı yaptığı videodaki detay dikkat çekti. Bir hayli kilo aldığı gözlenen Ebru Gündeş’in durumunu gören takipçileri, ünlü sanatçıya kilo vermesi konusunda nasihatlerde bulundu. Videosu 12 saatte yarım milyona yakın görüntüleme alan Gündeş’in bir hayli neşeli olduğu gözlendi.

HAMİLELİK İDDİALARI ORTAYA ATILMIŞTI

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Amerika’da bulunan kocası Reza Zarrab’dan hamile kaldığı ve ikinci çocuğunu beklediği yönündeki iddialar ortaya atılan Ebru Gündeş, yaptığı açıklamada haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtmişti. Açıklamasında kendisini işine adadığını belirten ünlü sanatçı, yıl sonuna kadar programının dolu olduğunu ve çocuk yapmayı aklının ucundan bir geçirmediğini belirtmişti. Ebru Gündeş’in, ayrı yaşadığı kocası Reza Zarrab’dan Alara isimli bir kız çocuğu bulunuyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı