Ebeveynlerinin Banka Kartıyla Kiralık Katil Tuttu

Ebeveynlerinin kredi kartlarını çalan 17 yaşındaki genç kız, kiralık katil tutup anne ve babasını öldürmek istedi. Polis genç kızı tutukladı.

ABD’de meydana gelen olayda, bir genç kızın anne ve babasının kredi kartını çalarak kiralık katil tuttuğu ortaya çıktı. Dikkat çeken kısım ise, genç kızın yine kendi anne ve babasını öldürmek için bunu yapması oldu.

ABD’nin Florida eyaletinde yaşan 17 yaşındaki Alyssa Hatcher adlı genç bir kız, anne ve babasının kredi kartlarını çaldı. Hesaplardaki paralarla kiralık katil tutan genç kızı polis tutukladı. Gelen bilgilere göre, genç kızın önce anne ve babasının kartlarını çalmaktan tutuklandığı, kiralık katil tuttuğu bilgisinin ise sonradan ortaya çıktığı öğrenildi.

900 DOLARA KİRALIK KATİL

Genç kızın bir arkadaşının polislere verdiği ifadeyle ortaya çıkan gerçek sosyal medyanın gündemine oturdu. Genç kızın kartlardan önce 500 dolar çektiği, bu parayı kiralık katil tutmaları için arkadaşlarına verdiği öğrenildi. Arkadaşları Alyssa için kiralık katil tutmayınca iş başa düştü diyen genç kız, 900 dolara kendisi bir kiralık katil tuttu. Polisin ortaya çıkardığı gerçeklerin ardından genç kız tutuklanırken, anne ve babası için de güvenlik önlemleri alındı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı