adplus-dvertising

E-Devlet çöktü, seyahat izin belgesi alınamıyor!

Yasakların ilk gününde E-Devlet sisteminde yaşanan sorun sebebiyle halen daha seyahat izin belgesi alınamıyor. İzin belgesi alamayan birçok vatandaş mağdur olurken İçişleri Bakanlığı konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.
Takip et
E-Devlet çöktü, seyahat izin belgesi alınamıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün akşam saat 19.00’da başlayan ve 17 Mayıs Pazartesi günü saat 05.00’a kadar sürecek olan tam kapanmada kentler arası seyahat kısıtlaması getirilmişti. Mazereti olanlar e-Devlet üstünden alacağı ‘seyahat izin belgesi’ ile yola çıkabilecek. Fakat kısıtlamanın ilk gününde sistem çöktü.

TEKNİK BİR AKSAKLIK UYARISI

Sabahın erken saatlerinden beri izin belgesi almak isteyenler, e-Devlet’te aynı problemle karşılaşıyor. Sisteme giriş yapıp belge talebinde bulunanların önüne “Sistemde meydana gelen bir teknik aksaklık sebebi ile işleminiz tamamlanamadı” uyarısı düşüyor.

E-Devlet çöktü, seyahat izin belgesi alınamıyor!

BİRÇOK KİŞİ MAĞDUR VAZIYETTE

İşi olup da belge alamadığı için yola çıkamayan birçok kişi mağdur vaziyette. Üstelik aradan saatler geçmesine karşın sistem hala düzelmedi. Mağdur vaziyette olan vatandaşlar İçişleri Bakanlığı‘ndan konu ile ilgili bir açıklama bekliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.