E 5 Pendik Kadıköy Hattında Trafik Kilitlendi

E 5 Kara Yolu Pendik Kadıköy hattında trafik, edinilen son bilgilere göre kilitlenmiş durumda. Cumartesi günü olması sebebiyle araçlarıyla gezintiye çıkan İstanbullular, trafiğin de yoğunlaşmasına neden oldu. Pendik’ten Kadıköy yönüne doğru yaşanan yoğunluk, araçların adım adım ilerlemesine neden oluyor.

İstanbul D 100 Kara Yolu, diğer adıyla E 5 öğlen saatlerinde yoğunluk yaşamaya başladı. Pendik yönünden Kadıköy istikametine giden vatandaşlar, kendilerini durma noktasına gelen trafiğin içinde buldular. Adım adım ilerleyen trafikte Cumartesi yoğunluğunun hissedildiği ve ilerleyen saatlerde bu yoğunluğun artacağı belirtildi.

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI TERCİH EDİLMELİ

Kalabalık bir şehir olan İstanbul, dünyanın en çok trafiğin yaşandığı şehirlerinden birisi. Hal böyle olunca toplu taşımalara yönelmenin daha çok olacağı düşünülürken, özel araçlarıyla gezmeye çıkan vatandaşlar yoğun bir trafiğin yaşanmasına neden oldu.

Öğlen saatlerinden sonra Kadıköy yönüne ve köprü istikametine giden sürücüleri yoğun bir trafik bekliyor olacak. D 100 Kara Yolu'nun Kadıköy Pendik hattında ise şuan bir yoğunluk yaşanmazken, vatandaşların dönüş saatlerinde yoğunluğun tam tersi gelişeceği düşünülüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı