Duygu, Gelinim Mutfakta’nın 21 Ekim’de Kazananı Oldu!

Fatih Ürek tarafından hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan yarışma programı Gelinim Mutfaktan'da çeyrek altını alan 21 Ekim'de Duygu Oldu.

Haftanın ilk gününde hızlı bir program konusu olan Gelinim Mutfakta’ya iki yeni yarışmacı daha katıldı. 21 Ekim’de yayınlanacak ilk programda çeyrek altını alan yarışmacı haftaya avantajlı olarak başlamış olacak.

FATİH ÜREK ÇİĞ KÖFTE SÜRPRİZİ YAPTI!

Haftanın başlangıcında yarışmacılara moral vermek isteyen sunucu Fatih Ürek çiğ köfte sürprizi yaptı. Yeni katılan yarışmacılarla renkli bir program başlangıcı yapan Fatih Ürek gün sonunda kazanan ismi de açıkladı.

Gelin adaylarının hiçbiri birbirini beğenmezken zaman zaman programda aralarında gerginliklerde yaşandı. Yarışmacılar arasında başlayan kıdem tartışmasına kaynanalarda katıldı ve kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

KAYINVALİDE VE GELİNLER BİRBİRİNE GİRDİ!

Gelin ve kayınvalideler ve gelinler arasında ise birbirlerinin işlerine karışmaları konusunda tartışma çıktı. Çiğdem hanım ve Şaheste hanım kendilerinin daha deneyimli olduklarını iddia ederek gelinlerine karışma haklarının olduğunu söyledi.

Melike ise bu duruma isyan etti ve Şaheste hanım için bu konudaki tutumu yüzünden “çocuğunu kaybedebilir” ifadelerini kullandı. Şaheste hanım ise bu ifadeler üzerine Melike’den özür bekledi.

Duygu, Gelinim Mutfakta’nın 21 Ekim’de Kazananı Oldu!

Ortamın iyice gerildiğini gören Fatih Ürek duruma müdahale ederek tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Melike’yi uyaran Ürek, hiç bir erkek çocuğun annesinden vazgeçemeyeceğini de hatırlattı.

21 EKİM’DE ÇEYREK ALTINI KAPAN İSİM DUYGU OLDU

Zorlu bir yarışma sürecinin ardından haftanın ilk çeyreği kapan ismi Duygu oldu. Her bir yarışmacı karşısındakini beğenmezken birbirlerinin yemeklerini tadarken de sert ifadeler kullandı. Özellikle Aysu ve Duygu arasında ki atışma yarışmaya damga vurdu. Duygu, hiç yapmadıkları yemekleri dahi burada yaptıklarını söyleyerek kaynanaları da uyardı ve gelinlerin birbirini rakip görmesini, kaynanaların buna karışmaması gerektiğini söyledi.

Duygu’nun Çiğdem hanımı öpmesi ise diğer yarışmacıları kızdırdı. Kaynanalar arasında çıkan sert tartışmaya Fatma hanımda katılınca ortalık karıştı. Elif ise bütün yarışmacıların ve kaynanaların kendisini rakip olarak gördüğünü iddia ederek tek rakibin kendisi olmadığını hatırlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı