Duyan İnanmıyor! 3 Ay Arayla İki Bebek Doğurdu

Kazakistan’da yaşayan Lilia Konovalova isimli 29 yaşındaki kadın 50 milyonda 1 görülen çift rahim özelliği ile 3 ay arayla 2 bebek dünyaya getirdi.

Kazakistan’da duyanların inanamadığı bir olay yaşandı. 3 ay önce bir kız çocuğu dünyaya getiren kadın şimdi de bir erkek çocuğu doğurdu.

3 AY ARAYLA ANNE OLDU

Akıllara durgunluk veren olay ülkenin batısında bulunan Uralask bölgesinde yaşandı. Lilia Konovalova isimli 29 yaşındaki kadın hamile kaldı. Anne karnındaki bebek 6 aylık olunca ultrason görüntüsünde inanılmaz bir şey ortaya çıktı. Gözlerine inanamayan doktorlar, 6 aylık kızın yanında 3 aylık bir bebeğin daha olduğunu gördü. Yapılan incelemelerde 29 yaşındaki kadının çift rahimli olduğu saptandı.

Duyan İnanmıyor! 3 Ay Arayla İki Bebek Doğurdu
29 yaşındaki kadın 3 ay arayla annelik sevinci yaşadı.

BAKANLIK: 50 MİLYONDA 1 GÖRÜLÜYOR

Yoğun bir tedavinin ardından ilk çocuğunu 3 ay önce dünyaya getiren kadın bir kız bebeği sahibi oldu ama hamilelik serüveni burada bitmedi. Bir yandan bebeğine bakan kadın diğer yandan karnındaki erkek bebeği beklemeye başladı ve ikinci çocuk da dünyaya geldi. Kazakistan Sağlık Bakanlığı konu ile ilgili bir açıklama yaparak bu olayın 50 milyon kişide 1 görüldüğünü duyurarak çifte doğumun gerekçesini de anlattı. Bakanlığa göre kadının çift rahmi var ve 2 bebek ayrı ayrı olgunlaşmayı ve dünyaya gelmeyi başardı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı