adplus-dvertising

Duy Beni 20. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Final Bölüm Full

Star ekranlarının sevilen dizilerinden Duy Beni, 20. bölümüyle ekranlara geldi. Ekim ve Kanat barışır, ancak Mevlüt’ün Ekim’e olan ilgisi gittikçe hastalıklı bir yere doğru gitmektedir. 20. bölümünde neler yaşandığını merak edenler, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Duy Beni 20. bölümü haberimizde.
Takip et
Duy Beni 20. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Final Bölüm Full
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi 20. bölümüyle 17 Kasım Perşembe akşamı seyirciyle buluştu.

DUY BENİ 20. BÖLÜM ÖZETİ

Kanat güvenlik için Ekim’in yanından ayrılmamaya karar verir. Bu sırada arkadaşlarını da organize ederek Ekim’e geçmişle ilgili tüm özürlerini diler.

Okulda oynanacak tiyatro oyununda Melisa rolünü Ekim’e kaptırır. Ayşe de son derece pahalı olan kostümünü alamadığı için üzgündür. Babası Sedat, bu kostümü ne yapıp edip almaya çalışırken kendisini zor durumların içine atar.

Rıza’nın duruşması yapılır ve hapse atılır, Leyla burada avukat olmak istemediğine, insanların gerçek hayatta değil, hikayelerin içinde yaşadığı oyunculuğu denemek istediğine karar verir.

Oyunun genel provası gelip çatar, Mevlüt buraya silahıyla gelmiştir. Tam harekete geçecekken 2 yıl sonrası gösterilir ve bu süreçte yaşananlar neler olacaktır?

DUY BENİ 20. BÖLÜM İZLE

17 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan Duy Beni 20. bölümü izlemek için resme tıklayın…

Dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

DUY BENİ YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Duy Beni 20. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Final Bölüm Full

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.