adplus-dvertising

Duy Beni 19. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Star ekranlarının sevilen dizilerinden Duy Beni, 19. bölümüyle ekranlara geldi. Kanat Ekim’e Gaye’yle arasında bir şey geçmediğini anlatmak için çabalarken Gaye başının belada olduğunu söyleyerek Kanat’ların evinde kalmaya başlar. 19. bölümünde neler yaşandığını merak edenler, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Duy Beni 19. bölümü haberimizde.
Takip et
Duy Beni 19. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi 19. bölümüyle 10 Kasım Perşembe akşamı seyirciyle buluştu.

DUY BENİ 19. BÖLÜM ÖZETİ

Okulun Güvenlik görevlisi Mevlüt, Ekim’in dolabına koyduğu kupayı kendi alarak Ekim’i kurtarmış gibi bir algı yaratır. Ekim ona müteşekkirdir ve birlikte hayvan barınağına giderler. Kanat, Ekim’i kıskanır ve peşlerinden gider.

Bu sırada Melisa, Ozan’ın Ateş yüzünden okulu bıraktığını anlar. Bu günlerde bir rüya görür ve bu rüya Ozan’ın kendisi için ne kadar önemli olduğunu anlamasını sağlayacaktır. Ozan’ın evinin önüne gidip aşkını itiraf eder.

Mevlüt giderek Ekim’e aşık olurken, Mevlüt’ten ümidi kesen Rıza Aziz’le iletişim kurar. Aziz de hemen babasıyla buluşur. Bunu duyan Leyla delirir ama Aziz’in başka bir planı olduğunu daha sonra anlayacaktır. Gaye sonunda pes eder ve gitmeye karar verir, gitmeden Ekim’e son bir ders verecektir.

DUY BENİ 19. BÖLÜM İZLE

10 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan Duy Beni 19. bölümü izlemek için resme tıklayın…

Dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

DUY BENİ YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Duy Beni 19. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.