adplus-dvertising

Duy Beni 18. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Star ekranlarının sevilen dizilerinden Duy Beni, 18. bölümüyle ekranlara geldi. Gaye'nin beklenmedik geri dönüşü Kanat'ı alt üst etmiştir. 18. bölümünde neler yaşandığını merak edenler, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Duy Beni 18. bölümü haberimizde.
Takip et
Duy Beni 18. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi 18. bölümüyle 3 Kasım Perşembe akşamı seyirciyle buluştu.

DUY BENİ 18. BÖLÜM ÖZETİ

Gaye’nin beklenmedik geri dönüşü Kanat’ı alt üst etmiştir. Bir yandan kendi karmaşasıyla boğuşurken diğer yandan Ekim’i üzmekten ölesiye korkmaktadır. Ekim ise her şeyden habersiz, Kanat’a güvenmeye, ilişkilerinde yeni bir adım atmaya karar verir.

Gaye, Kanat’a yakın olmak için okula girer. Kanat iyice sıkışmış hisseder. Ekim, dost görünen bu sessiz düşmanla yakınlaşır.

Emine intikam ateşiyle okula döner. Hedefinde Ozan ve Melisa vardır. Melisa ise daha büyük bir düşmanla baş etmeye çalışmaktadır. Hastalığı ciddileşir ve onu tehlikeli oyunlara sürükler.

Rıza Ekim’in başını belaya sokmak için okul bekçisi Mevlüt’le anlaşır. Mevlüt Ekim’e arkadaş gibi yaklaşır. Kanat, Gaye’den kurtulmak için geçmişin gizemini çözmesi gerektiğini anlar. Bunun için Gaye’yle bir otel odasında buluşması gerekmektedir.

DUY BENİ 18. BÖLÜM İZLE

3 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan Duy Beni 18. bölümü izlemek için resme tıklayın…

Dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

DUY BENİ YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Duy Beni 18. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.