adplus-dvertising

Duy Beni 17. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Star ekranlarının sevilen dizilerinden Duy Beni, 17. bölümüyle ekranlara geldi. Aziz, Leyla’nın peşinden gelen arkadaşlarını ıssızlığın ortasında alıkoyar. 17. bölümünde neler yaşandığını merak edenler, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Duy Beni 17. bölümü haberimizde.
Takip et
Duy Beni 17. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi 17. bölümüyle 27 Ekim Perşembe akşamı seyirciyle buluştu.

DUY BENİ 17. BÖLÜM ÖZETİ

Aziz, Leyla’nın peşinden gelen arkadaşlarını ıssızlığın ortasında alıkoyar. Bir yandan da yaptıklarından ötürü kafası karışıktır. Kanat, nezarethaneden kurtulup Leyla’yı bulma derdindedir. Halil ise ölümcül görevi için harekete geçer. Artık Leyla’yı kurtarmak için zamana karşı bir yarış başlamıştır.

Olayların minimum hasarla tatlıya bağlanması, herkes için yeni bir başlangıç fırsatı yaratır. Leyla’nın başından geçenlerle kenetlenen “Kız Kardeşler”, Rıza’nın karıştırdığı başka kötülüklerin izini sürer. Ancak ulaştıkları delillerin içeriklerini çözmek hiç de kolay olmayacaktır.

Leyla ve Suna mutlu bir şekilde evlerine dönerken Ekim’in doğum günü de gençler için bir nefes olur. Ama gelişmeler herkes için olumlu değildir. Rıza firari bir hayata başlar, Ozan Ateş hakkında dengeleri değiştirecek bilgilere ulaşır, sürpriz bir ismin de korkunç bir tuzağa düştüğü ortaya çıkar.

Tüm varlıklarını kaybetme ihtimali, Suna ve çocukları için yepyeni gelecek planları çizerken, Kanat’ın geçmişinden sürpriz şekilde gelen bir figür Ekim ile ilişkisini de etkileyecek bir bombanın fitilini ateşler.

DUY BENİ 17. BÖLÜM İZLE

27 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Duy Beni 17. bölümü izlemek için resme tıklayın…

Dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Duy Beni 17. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.