adplus-dvertising

Duy Beni 16. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Star ekranlarının sevilen dizilerinden Duy Beni, 16. bölümüyle ekranlara geldi. 16. bölümünde neler yaşandığını merak edenler, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Duy Beni 16. bölümü haberimizde.
Takip et
Duy Beni 16. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi ilk bölümüyle 20 Ekim Perşembe akşamı seyirciyle buluştu.

DUY BENİ 16. BÖLÜM ÖZETİ

Leyla’nın kaybolmasıyla ilgili şüpheler Kanat üzerinde yoğunlaşırken Ekim onun yanında yer alır. Kanat’ın evinde birlikte araştırma yaparlar ve Ekim Kanat’ı polis baskınından kurtarır. Bu sırada, Kanat’ın çok yakınındaki birinden şüphelenirler ve onu takip etmeye karar verirler.

Ekim ve Kanat’ın sabaha kadar arabada birlikte zaman geçirdikleri gece birbirlerine bilmedikleri şeyleri anlatırlar ve romantik anlar yaşanır.

Derviş, Neşe’yle yemeğe çıkar ve ona hayallerinden bahseder. Öte yandan, çiftlik evinde gizlice yangın çıkarmak amacıyla hazırlık yapmaktadır. Bu yangının Leyla’yla bir ilgisi olduğu düşünülür.

Kanat, Leyla’nın bulunduğu yeri bulur ve tam harekete geçecekken gözaltına alınır.

Aziz, okuldakilere Leyla’nın yerini bulduğunu söyler, herkesi bir yat yolculuğuna çıkarır fakat bu yolculuk, onlar için bir tuzaktan başka bir şey değildir.

DUY BENİ 16. BÖLÜM İZLE

20 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Duy Beni 16. bölümü izlemek için resme tıklayın…

Dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Duy Beni 16. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.