adplus-dvertising

Duy Beni 11. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Star ekranlarının sevilen dizilerinden Duy Beni, 11. bölümüyle ekranlara geldi. Kanat, Ekim’den yediği darbeyle sarsılmış; aşkı nefrete dönüşmüştür. Ekim ise hem sevdiği adamı kaybetmenin hem de dostundan kazık yemenin etkisiyle sarsılmıştır. 11. bölümünde neler yaşandığını merak edenler, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Duy Beni 11. bölümü haberimizde.
Takip et
Duy Beni 11. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi ilk bölümüyle 15 Eylül Perşembe akşamı seyirciyle buluştu.

DUY BENİ 11. BÖLÜM ÖZETİ

Ekim, Gerçek Koleji’ndeki ve hayatındaki yolculuğu sorgularken Kanat, Melisa ve Ozan tekrar bir araya gelmiştir. Kanat, Ekim’e daha önce hiç göstermediği karanlık yüzünü göstermeye, onun canını yakmaya kararlıdır.

Leyla amacına ulaşmış, Ekim ve Kanat’ın arasının açılmasını sağlamıştır. Artık hedefi onların tekrar bir araya gelmesine engel olmaktır. Fakat ikilinin uzaklaşmasından faydalanmak isteyen biri daha vardır; Melisa. Leyla, Kanat’ı hem Ekim’den hem Melisa’dan uzak tutmak için uğraşmak zorundadır. Leyla, bu uğurda elinden geleni yaparken; Aziz, Leyla’nın şeytani zekasından etkilenmekten alıkoyamaz kendini.

Gerçek Koleji’nde gruplaşmalar ve savaşlar devam ederken, Bahar ve Selim zorbalıkla mücadele etmeye devam ederler. Bahar doğru zamanda doğru yerde bulunarak hiç öğrenmemesi gereken bir bilgiye ulaşır. Öğrendiği bu bilgiyle birlikte büyük bir felaketin geleceğinden habersizdir.

DUY BENİ 11. BÖLÜM İZLE

15 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan Duy Beni 11. bölümü izlemek için resme tıklayın…

Dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Duy Beni 11. Bölüm Tek Parça İzle- Duy Beni Son Bölüm Full

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.