adplus-dvertising

Düşük faizli konut kredisi desteğinden sonra gözler otomobil piyasasına çevrildi!

Düşük faizli konut kredisi desteğin açıklanmasının sonrasında sektörün hareketlenmesi beklenirken, araba şirketleri harekete geçerek taşıt kredisi paketinde beklenen kampanya açıklamalarını duyurmaya başladılar.
Takip et
Düşük faizli konut kredisi desteğinden sonra gözler otomobil piyasasına çevrildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Taşıt kredisi paketinde beklenen kampanya açıklamaları da peş peşe gelmeye başladı. Düşük faizli kredi ile ev almak isteyen vatandaşlar için kolaylık sağlayacak yeni destek paketinin sonrasında araba şirketleri da sıfır araba kampanyalarını duyurmaya başladılar. İşte araba şirketlerinin bahar kampanyası isimi altında sıfır araç alacaklara sundukları fırsatlar.

Düşük faizli konut kredisi desteğinden sonra gözler otomobil piyasasına çevrildi!Nissan Türkiye, Nisan ayında başlattığı düşük faizli uzun vadeli kredi fırsatları ve avantajlı fiyatlar sunan kampanyasını mayıs ayında da devam ettiriyor. Bu kapsamda kullanıcılar 24 aya varan yüzde 1’in altında faizli kredi olanaklarından yararlanabiliyor.Düşük faizli konut kredisi desteğinden sonra gözler otomobil piyasasına çevrildi!Kampanyanın en dikkat çeken noktalarından birisi de ödeme ertelemesi tarafında. Açıklanan ayrıntılara baktığımızda bütün kredilerde ödemeyi 6 ay öteleme seçeneğinin bulunduğunu görüyoruz.Düşük faizli konut kredisi desteğinden sonra gözler otomobil piyasasına çevrildi!Markanın en yeni mensubu olan 2022 Model Qashqai’lerde 200.000 TL için 24 ay vadede %0,49 faiz oranlı kredi olanağı sunuluyor. Ertelemeli ödeme seçeneleri Qashqai, Juke ve Micra modellerinde tercih edilebilecek.Düşük faizli konut kredisi desteğinden sonra gözler otomobil piyasasına çevrildi!Firmadan yapılan açıklamaya göre, Peugeot Türkiye, mayıs ayında özgün tasarımları, yenilikçi teknolojileri ve “üstün” sürüş nitelikleriyle binek araba ve ticari araç ürün yelpazesi için çok avantajlı kampanya seçeneklerini otomobil severlerle buluşturuyor.Düşük faizli konut kredisi desteğinden sonra gözler otomobil piyasasına çevrildi!Mayıs ayı boyunca sürecek avantajlı kampanyalar kapsamında SUV 2008, SUV 3008, SUV 5008, 208 ve 508 modellerinde birbirinden cazip sıfır faizli kredi seçenekleri sunuluyor. SUV ailesinin mensuplarından Peugeot SUV 2008 modeline sahip olmak isteyenler, 80 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli yahut 120 bin TL için 15 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredilerden, SUV 3008 modeline sahip olmak isteyenler ise 115 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli yahut 150 bin TL için 18 ay yüzde 0,99 faizli kredi kampanyalarından faydalanabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.