adplus-dvertising

Dursun Özbek: ‘3 veya 4 tane nokta transferimiz var’

Galatasaray’ın yeni başkanı Dursun Özbek, transfer çalışmalarıyla alakalı yaptığı açıklamada, “3 yahut 4 adet nokta transferimiz var. Takımı bozmayı düşünmüyoruz” şeklinde konuştu.
Takip et
Dursun Özbek: ‘3 veya 4 tane nokta transferimiz var’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaraylılar Derneği’nin her sene organize ettiği Geleneksel Pilav Günü, Galatasaray Lisesi’nde gerçekleştirildi. Pilav Günü’ne Galatasaray’ın yeni başkanı Dursun Özbek de katıldı. Etkinlikte salonda bulunan en yaşlı mensup olan Oktay Aras, yaş kütüğüne plaket çaktı.

Dursun Özbek: ‘3 veya 4 tane nokta transferimiz var’

Daha sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, “Seçim dönemleri, Galatasaray’da çok keyifli bir dönem. Şölen, bayram niteliğinde geçiyor. Dün de öyle oldu. 4 bin 500, 5 bine yakın Galatasaraylı buradaydı. Birbiriyle görüşüp, sohbet ettiler. Galatasaray’da seçimin en büyük özelliği bu. Bugün de pilav günümüz. İki adet bayram gününü bir arada yaşadı Galatasaray, çok keyifliydi” dedi.

“Camiayı layık olduğu yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız”

Bugün uyandığında neler hissettiğini sorulması üstüne Başkan Özbek, “Arkadaşlarımla berabere Galatasaray’a hizmet etmeye geldiğimiz için mutluluk hissettik. Genel kurulun bizi bu büyük göreve layık görmesi de çok önemliydi. Bundan sonra borcumuzu Galatasaray’a ödeyeceğiz. Hizmet yaparak Galatasaray’a en büyük faydayı temin etmek için arkadaşlarımla birlikte sabırsızlanıyorum. Salı günü mazbata törenimiz var. Ondan sonra iş başındayız. Galatasaraylıları, taraftarı mutlu etmek, camiayı layık olduğu yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız” yanıtını verdi.

Dursun Özbek: ‘3 veya 4 tane nokta transferimiz var’

Transfer çalışmalarıyla alakalı olarak ise Dursun Özbek, “Biz zaten seçime hazırlanırken bazı çalışmaları da yürütüyorduk. Salı günü mazbatadan sonra yeni başlayacak değiliz. Çalışmalarımız var. Hem finansal boyutu itibariyle hem de amatör sporlarda hem de futbolda transfer için lüzumlu çalışmaları yaptık. Biraz hızlı hareket etmek zorundayız. Sezon başlıyor. Görevi devraldıktan sonra gerekeni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Yeni teknik direktör konusuyla alakalı gelen soruyu Özbek, “Önce Salı günü Sportif A.Ş.’nin yönetim kurulunu yaratmamız gerekir. Sportif A.Ş. yönetim kuruluna bağlı olarak oradan bir açıklama gelecektir. O zaman siz de duyarsınız. Şu anda tarih veremiyorum. Önce görevi devralmak gerekir. Sportif A.Ş yönetimini hazırladıktan sonra duyacaksınız” diyerek yanıtlandırıldı.

“3 yahut 4 adet nokta transferimiz var”

Transfer politikalarına da değinen Dursun Özbek, “3 yahut 4 adet nokta transferimiz var. Takımı bozmayı düşünmüyoruz. Transfer gelişmelerine bağlı olarak bazı kararlar değişebilir. Şu andaki görüşümüz o” şeklinde konuştu.
Özbek, son olarak olarak Teknik Direktör Domenec Torrent’le ilgili, “Görevi devraldıktan sonra elbette görüşeceğiz. Torrent bizim antrenörümüz” cümlelerine yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.